Heakorrakuu 2007 kampaaniad

Metall ja autoromud

Eesti suurim metallijäätmete käitleja AS Kuusakoski korraldab koostöös Tallinna Linnavalitsusega traditsioonilise kevadise heakorrakampaania koduaedade ja territooriumite korrastamiseks vanametallist ning autoromudest.

AS Kuusakoski Tallinna teeninduspunkt asub Betooni 12,  AS Kuusakoski klienditelefon:  6 258 666     

 

Haljastusjäätmete vedu

Eesti Jäätmeringluse OÜ osutab haljastusjäätmete äraveoteenust elanikkonnale ja ettevõtetele. Haljastusjäätmete äraveo tellimine on lihtne, seda saab teha telefoni, faksi või e-maili teel ning tuleme neile ise järgi ja viime ära, minimaalset kogust ei ole. Kotid peavad olema mugavalt tõstetava raskusega, pealt seotud ja asuma lähimas punktis tänavale või autoga ligipääsetavas kohas.

Teenuse hinnad AINULT HEAKORRAKUU AJAL tehtud tellimustele:

Tellimisel alla 10 koti äravedu, ühe koti hind 20.-
Tellimisel üle 10 koti äravedu, ühe koti hind 15.-

Tellimine ja info tel 55 26 439, 6 44 00 52 info@e-compost.ee www.e-compost.ee  

Telli haljastusjäätmete äravedu - koduõu saab puhtamaks ja jäätmed leiavad oma õige koha!

 

Linna lemmikloom

Kiibi või kaota!
Tallinna heakorrakuu üritustel osaleb ka Tallinna Keskkonnaameti lepingupartner Eesti Väikeloomaarstide Selts.

 

Heakorrakuu avalikel üritustel väljapandud tibukollases telgis saab lasta paigaldada oma loomale mikrokiip ning kanda ta Tallinna koerte registrisse. Kiipimise hind Tallinna linna elanikele on 200.-. Kaasa tuleb võtta omaniku pass või ID-kaart (isikukood) ja koera dokumendid (tõutunnistus või pass). Väljastpoolt Tallinna linna ja Tallinnas sissekirjutust mitteomavatele loomaomanikele kiipimise hind koos registritasuga 380.-

 

Samas on võimalus ära teha ka igaaastane vaktsineerimine marutaudi ja muude haiguste vastu. Marutaudi vaktsiin 50.- krooni, kompleksvaktsiin 200.-

 

Kohapeal saab tasuda ainult sularahas.

 

Täiendav info kiipimise kohta www.lemmikloomaregister.ee
Eesti Väikeloomaarstide Selts

***

Loomade Hoiupaik

Korraldame teabepäeva 25.04, mille eesmärk on anda ülevaade linnalooma pidamise "kultuuri" hetkeolukorrast, selle võimalikest arengusuundadest, jagada teavet "Koerte ja kasside pidamise eeskirjast", koerte märgistamisest ja registreeimisest jmt. haakuvatel teemadel. 

Kogu heakorrakuu vältel korraldame, eelregistreerimise alusel, huvigruppidele tasuta ekskursioone Loomade Hoiupaigas, kus jagame ka teavet lemmikloomade pidamise kohta linnakeskkonnas ning nende igapäevase hooldamise kohta.

Heakorrakuu raames on Loomade Hoiupaigas võimalik oma lemmikuid tasuta vaktsineerida marutaudi vastu ning toimub ka soodushinnaga mikrokiipide paigaldamine (180.-) koertele. Linnarahvast ootame oma koeri ja kasse vaktsineerima ja mikrokiipima:  E - R kella 10.00 -14.00 ja 17.00 - 19.00 ning L. P 11.00 -14.00.

info: www.loomadehoiupaik.ee

  

Viimati muudetud: 22.05.2008