08.06.2020

Tallinn tänab haridusasutuste juhte ja tunnustab hariduskonkursside võitjaid

9. juunil tänas Tallinn oma haridusasutusi õppeaasta jooksul tehtud töö eest ning tunnustas hariduskonkursside võitjaid.

Traditsioonilise piduliku vastuvõtu asemel jõuavad auhinnad sel aastal adressaatideni koolide ja lasteaedade kaudu, konkursside võitjate nimed aga avalikustatati Eesti Päevalehe erilehes.

Linna tänuavaldused toimetasid haridusasutustesse kohale abilinnapea Vadim Belobrovtsev, haridusameti juhataja Andres Pajula ning veel mitmed haridusameti töötajad.

Tallinn korraldab konkursse haridusasutuste ja -töötajate ning õpilaste tunnustamiseks igal aastal. Tänavu tunnustati üheksa eri statuudi alusel kokku 54 haridusasutust, individuaalse tunnustuse sai ligi 150 ininimest.

Auhinnad jagati välja järgmiselt.

Aasta õpilane 2020:

  • Daniel Kõiv, Kadrioru Saksa Gümnaasium

  • Jaagup Tuisk, Gustav Adolfi Gümnaasium

  • Kaarina Seidelberg, Tallinna Laagna Gümnaasium

  • Kelly Sildaru, Tallinna Saksa Gümnaasium

  • Liise Lillelaid, Kalamaja Põhikool

  • Margareth Olde, Tallinna Reaalkool

  • Martin Raid, Tallinna 21.Kool

  • Matthias Merelaine, Jakob Westholmi Gümnaasium

  • Nikita Žoglo, Tallinna Õismäe Vene Lütseum

  • Oskar Pärn, Tallinna Tehnikagümnaasium

Tervise tegu 2020:

  • Tallinna 32. Keskkool                           
  • Tallinna Kristiine Gümnaasium               
  • Tallinna Magdaleena Lasteaed      
  • Tallinna Mardi Lasteaed                        
  • Tallinna Päikesejänku Lasteaed    
  • Tallinna Tehnikagümnaasium                 
  • Tallinna Vesiroosi Lasteaed          

Koostööprojekt 2020:

  • Tallinna Lindakivi Lasteaed, Tallinna Asunduse Lasteaed, Tallinna Lasteaed Kirsike, Tallinna Pae Lasteaed, Tallinna Ümera Lasteaed
  • Tallinna 32. Keskkool ja Tallinna Kunstigümnaasium, Mustamäe Kultuurikeskus Kaja ja Salme Kultuurikeskus
  • Tallinna Loitsu Lasteaed ja Tallinna Lasteaed Laagna Rukkilill
  • Nõmme Muusikakool ja Sigismund Toduță Muusikakolledž
  • Kadrioru Saksa Gümnaasium ja Vikipeedia

Haridusuuendus 2020:

  • Kaasav haridus
    • Lasteaed Päikene
    • Merivälja Kool
    • Tallinna Endla Lasteaed
    • Tallinna Tuule Lasteaed
  • Lapse/õppija päeva disain
    • Tallinna Lasteaed Mudila
    • Tallinna Luha Lasteaed
    • Tallinna Pääsküla Kool
    • Tallinna Reaalkool
    • Tallinna Tondiraba Huvikool
  • Sotsiaalsete ja emotsionaalsete oskuste arendamine
    • Tallinna Kihnu Lasteaed
  • Õpetajate koostöisuse arendamine
    • Pelgulinna Gümnaasium
    • Tallinna Haraka Lasteaed
    • Tallinna Kunstigümnaasium
    • Tallinna Lasteaed Delfiin
  • Üldoskuste kujundamine
    • Tallinna Endla Lasteaed
    • Tallinna Kunstigümnaasium
    • Tallinna Rahumäe Põhikool

Tegus juht 2020:

  • Toomas Pikhof, Pirita Majandusgümnaasium
  • Reelika Täht, Pelguranna Lasteaed

Tegus kool 2020:

  • Tallinna Reaalkool

Tegus lasteaed 2020:

  • Pelguranna Lasteaed

Tunnustav kool 2020:

  • Tallinna 32. Keskkool

Tunnustav lasteaed 2020:

  • Tallinna Endla Lasteaed

Tegus õpilasesindus 2020:

Aasta hoolekogu 2020:

Edukas kool 2019/20. õppeaasta aineolümpiaadidel:

  • Gustav Adolfi Gümnaasium 
  • Tallinna 21. Kool 
  • Tallinna Reaalkool 

Edukas põhikool 2019/20. õppeaasta aineolümpiaadidel:

  • Merivälja Kool

Aasta olümpiaadide juhendaja:

  • Andres Talts, Tallinna Reaalkool
  • Vladimir Ossipov, Tallinna 53. Keskkool

Koolinoorte sportmängude parim gümnasistide arvestuses:

  • Tallinna 21. Kool
  • Tallinna Humanitaargümnaasium
  • Tallinna Reaalkool

Koolinoorte sportmängude parim põhikooliastme arvestuses:

  • Linnamäe Vene Lütseum
  • Tallinna 21. Kool
  • Tallinna Pae Gümnaasium
  • Tallinna Pääsküla Kool
  • Tallinna Ühisgümnaasium

 

Lisainfo:

Marika Pettai
Hariduskorralduse osakonna juhataja
Tallinna Haridusamet
+372 6404542, +372 53494431
marika.pettai@tallinnlv.ee

Uudise rubriigid: