Sügisvaheaja teisipäeval, 20. oktoobril 2020 virtuaalruumis

Maailm on muutunud. Muutunud on tehnoloogiad, aeg ja vajadused. Moodsad ajad nõuavad uusi õpi- ja õppemeetodeid. Festival "iduEDU" üritab tajuda aja võnget ja toetada uute tehnoloogiate ning õppemeetodite kasutusele võtmist koolis, lasteaias ja täiskasvanuhariduses.

Uue aja tingimustes kutsume osalema festivalil virtuaalselt. "iduEDU" on suunatud eelkõige haridusasutuse juhtidele, õpetajatele, õpilastele ja lapsevanematele, samuti kõigile teistele haridushuvilistele. Festivalil löövad kaasa Tallinna Ülikool, eKool, Haridus- ja Noorteamet (HARNO), Startup Estonia, koolid, lasteaiad, muuseumid, huvikoolid ja Tallinna Haridusameti 2020. aasta haridusuuenduskonkursi parimad.Kevadel olime eriolukorras. Täielikku distantsõpet, millest olime vahel mõelnud kui tulevikuteooriast, saime kogeda praktikas ja reaalsuses. Kas ja kuidas see toimis (või ei toiminud) ning kuidas edasi - seda arutavad "iduEDU" festivalil koolijuhid, õpetajad, lapsevanemad, IT lahenduste pakkujad ja hariduseksperdid. 

Festivali peaettekande teemaks on distantsõppe kogemused ja õppetunnid Tallinna linna ja Soome koolides. Korraldatakse ka kaks kaasahaaravat teemadebatti. Oleviku debatis arutlevad eksperdid, mis juhtus õppimise ja õpetamisega 2020. aasta kevadel, tuleviku debati tulipunktis on, kuidas muutunud olukorras tagada tõhus õppimine. Töötubades jagavad oma kogemusi põnevate õpiviiside leidmisel Tallinna koolid ja lasteaiad.

Lisainfo festivali Facebookis.

Festival on kõigile osalejatele tasuta.  


Festivali korraldavad Tallinna Haridusamet, HITSA, Tallinna Ülikool, eKool, Tallinna Reaalkool, Tallinna Inglise Kolledž, Tallinna Kesklinna Põhikool, Tallinna Keskraamatukogu, Junior Achievement Eesti, Startup Estonia