06.04.2020

Kadaka lasteaia ühisvideo sai valmis

Rõõmsa tuju ühisvideo on valmis! Lõbus materjal pandi kokku ansambel Kruuv esitatud «Leelo» saatel.

Kadaka lasteaed kutsus inimesi üles saatma positiivseid videoklippe, et need kokku panna ühiseks rõõmsatujuliseks videomaterjaliks. 

«Kriisiolukord tekitab inimestes palju muret. Muret oma tervise, töökoha, enda ja oma pere edasise hakkamasaamise pärast. Mõtteainet on. Sellegipoolest leidis palju häid inimesi, et tuleb püüda näha ka elu helgemat poolt. Leiame ühiselt selle hea, mis meid ümbritseb. Meil on perekond, sõbrad, ilus loodus ja palju toredaid mõtteid. Kriisiaeg annab võimaluse tõmmata hinge, vaadata rahulikult enda ümber ja näha ka kõike head, mida elu meile kinkinud on,» sõnas ettevõtmise eestvedaja Maili Vaarpu.

Klippe saadeti kokku ligi 80 üle kogu Eesti, üks laekus koguni Ukrainast. 

Ansambel Kruuv esindaja Allan Kasuk andis omapoolse kommentaari vahvale ettevõtmisele. «See oli mulle nii tore üllatus! Kadaka lasteaed võttis minuga ise ühendust nädala alguses. See on meeletult tore ja hea mõte. Mulle tundub, et eestlased on hetkel nii loovad - tehakse virtuaalseid esinemisi, võistlusi....ja nüüd siis selline tore samm lasteaialt. Mul on nii hea meel!» sõnas Kasuk. 

Videot ennast saab vaadata SIIT.

Uudise rubriigid: