26.04.2019

URBACT Campus

Balti- ning Skandinaaviamaade kogukondliku koostöö arendajad kohtusid 25.-26.04.2019 Läti Vabariigis Riias, et vahetada kogemusi ning pidada mõttetalgud rahvusvaheliste URBACT projektide arendamise kohta.

Eestit esindasid On Board projekti partnerid Katrin Parve (Tallinna Haridusamet), Õnnela Leedo-Küngas (Ehte Humanitaargümnaasium) ning Maili Vaarpu (Tallinna Kadaka Lasteaed). Kahe toimeka päeva jooksul kaardistati projektide sidusrühmi ja leiti viise, kuidas ületada võimalikkke takistusi. Tallinna esindajatel oli heameel nentida, et meie digipädevused on kõrgel tasemel, kui praktilise kohtumise osana filmiti projekte tutvustavad minutiklipid ehk VoxPopid. Kohtumise lõpuks tõdesid Parve, Vaarpu ja Leedo-Küngas, et Tallinna On Board projekt hoiab õiget kurssi ning meie kaasatuse tase hariduse kogukondliku arendamise teel on suhteliselt kõrge. Samas on jätkuvalt viise ja võimalusi, kuidas projekti edendada.
UrABCT On Board on haridusuuendusi toetav kogukondlik koostööprojekt, mis toimub viies Euroopa linnas. Eesmärgiks on muuta lasteaias ja koolis õppimine elulisemaks ja huvitavamaks ning toetada laste ja noorte ettevõtlikkust. Loe projekti kohta lähemalt siit.

Uudise rubriigid: