10.03.2020

Mustamäe väärikate huvikoolis räägitakse stiilist

10. märtsil kell 12 ja 14 on Kultuurikeskus Kaja taas väärikas eas õpihimuliste mustamäelaste päralt. Seekordsed loengud kannavad nime „Stiilitund väärikas eas daamidele ja härradele“ ja lektor on Eesti üks säravamaid moeloojaid Oksana Tandit.

„On heameel tõdeda, et meie jaanuaris startinud Mustamäe väärikate huvikool on toredasti tööle hakanud,“ rõõmustab Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats. „Teemadering, millega tahetakse ennast kurssi viia, on lai, siin saalis on seni räägitud ajaloost ja õigusloomest, aprillis võetakse vaatluse alla internetipettused ja maikuus pühendutakse psühholoogiale – ehk et kuidas säilitada elurõõmu ja -kvaliteeti ka vanemas eas. Elulised teemad kõik. Moelooja Oksana Tanditi nimi ei vaja ilmselt lähemat tutvustamist, tegemist on ühe säravama tähega Eesti moetaevas. Venekeelne loeng teemal „Stiilitund väärikas eas daamidele ja härradele“ algab kell 12, eestikeelne kell 14. Huvilised on oodatud!“

 

Mustamäe väärikate huvikooli loengud on eesti ja vene keeles ning toimuvad üks kord kuus teisipäeviti Mustamäe Kultuurikeskuses Kaja. Akadeemilise osa järel saavad kõik osalejate küsimused ka vastused.

Huvikool on mõeldud mustamäelastele vanuses 65+ ning kõik loengud on tasuta.

Oksana Tandit foto Jelena Rudi.jpg

 

 

 

Uudise rubriigid: