30.12.2020

Novembri- ja detsembrikuu tegemised Kelmikülas

Enne selle aasta lõppu on paslik kokku võtta meie lasteaiapere tegemised aasta viimasel kahel kuul.

isadepäevNovembris on teatavasti kõikide isside lemmikpäev - isadepäev! Ka see aasta tähistasime oma isadega seda tähtsat päeva, aga tulenevalt olukorrast riigis, pidime natuke kohalduma uute oludega ja viisime peod läbi turvalisemates keskkondades. Rühmad olid väga loomingulised - kes läksid sportima, kes mängisid loodusbingot, kes tegid koos isadega õues laulutunni. Kindel on see, et meie võrratud isad tähtpäevata ei jää!

Muidugi tähistasime ka mardi- ja kadripäeva. Rühmad tähistasid ja rääkisid nendest pühadest ka omakeskis, aga toimus ka traditsiooniline viimase rühma kadrijooksmine! Küsiti mõistatusi, sooviti õnne igas ettevõtmises ja lahkuti jälle laulusaatel.

hommikDetsember kui jõulukuu on täis erinevaid põnevaid üritusi.
Kohe detsembri alguses panime jõuluhooajale suure avapaugu päkapikunädalaga, mis algas esimese advendihommikuga õues. Advendihommikud toimusid kõigil neljal järjestikusel esmaspäeval, iga hommikut korraldas uus rühm.

Päkapikunädala vältel toimus ka traditsioonilne päkapikukool, kus rühmade õpetajad käisid teistes rühmades valmistamas erinevaid jõuluteemalisi meisterdusi. Kindel on see, et lastel oli väga lõbus ja tore vaheldus ka teiste õpetajatega aega veeta!

Nädala lõpetas suur heategevuslik jõululaat, ikka õues ;) Müügile tuli palju head ja paremat nii lastevanemate enda poolt tehtud kui ka meie laste valmistatud asju. Aitäh kõigile panustajatele!

laat

Muidugi toimusid ühekaupa ka kõikide rühmade jõulupeod, aga ikka turvaliselt õues. Külas käis ka jõuluvana, kellele saime laulda õpitud jõululaulud ja pärast süüa piparkooki ja juua glögi. Meie oma väike talvevõlumaa!

Aastale sai pandud tugev lõpp, aga loodame, et uus saabub alati parem :) Edukat uut aastat kõigile! 

Uudise rubriigid: