11.06.2021

Õppeaasta lõpusirge toimetused

Olenemata sellest, et kevad oli jälle väljakutseid pakkuv ja pani pausile kõik põnevad üritused, oleme teinud tubli tagasituleku ning aasta saadame ära lahedate tegemistega.

Õnneks hakkasid mai alguses piirangud leevenema, mis tähendas, et me ei peagi emadepäeva mööda saatma mõnel virtuaalsel moel. Iga rühm kutsus oma emmed-vanaemmed õuealale, kes sõi pirukat koos, kes sai oma õpitud näidendi lõpuks ette kanda, kes sportis emmedega koos. Peamine, et saime jälle natukeseks ajaks kokku ja üksteist näha - nii tore! 

Muidugi ei puudunud ka kevadine spordipäev! Meie armas liikumisõpetaja Siim viis meid jälle Snelli staadionile ja valmistas ette meile neli ala - pallivise, kaugushüpe, takistusrada ja tõkkejooks. Ning muidugi ei puudunud pingutusele vääriliselt igale lapsele kuld(šokolaadi)medal ;)

spordipäev.jpgspordipäev.jpg1.jpg

Kevadisest olukorrast tingituna lükkasime stiilinädala ka aega, kus saime seda rahuliku südamega tähistada. Oi, kui populaarne on stiilinädal laste seas! Iga päev oli uus ja põnev teema, aga tegelikult oli lubatud muidugi oma fantaasial lasta lennata - kui tihti lubab ikka emme-issi tulla oma Spiderman'i või printsess Elsa kostüümis lasteaeda!  Nüüd oli selleks aeg :)

stiilinädal1.jpg

stiilinädal2.jpg

stiilinädal.jpg

Iga rühm lõpetas õppeaasta ka oma soovidele vastavalt mõne toreda üritusega. Üle pika aja saab minna jälle loomaaeda ja täpselt sinna ka Rõõmurullid läksid oma õppeaastat lõpetama. Naerulinnud võtsid ette vahva matka Nõmmele, kus muu hulgas külastati ja tehti suud magusaks sõõrikukohvikus. Naljaninad, meie lõpetajad, enne lõpupidu käisid Rakveres ja külastasid väga põnevat politseimuuseumi. Särasilmad lõpetasid selle aasta kasutades ära soojasid ilmasid ja tegid koos toreda pikniku.

Soovime kõigile Kelmiküla lastele, peredele ja sõpradele ilusat ja kelmikat suve! Kohtume jälle augustis!
Päikest!

Uudise rubriigid: