Ohtlike jäätmete kogumisringi kava

Ajagraafikud ja peatumiskohad (vaata digikaardil):

 Linnaosa   Kuupäev   Koht 

 Põhja-Tallinn 

 13.06.2020 
laupäev

10.00-10.30 Kalamaja lasteaia ees (Vana-Kalamaja 28a)
10.40-11.10 Vana-Kalamaja 9 ees parklas
11.20-11.50 Salme 12 (Salme Kultuurikeskuse parklas)
12.00-12.30 Tööstuse / Nõlva ristmik (Karjamaa bussipeatuse taga parklas)
12.40-13.10 Sitsi 14
13.20-13.50 Neeme/Maleva nurgal
14.00-14.30 Kopli / Uus-Maleva ristmikul (Sirbi kaupluse juures)
14.40-15.10 Kopli / Pelguranna nurgal
15.20-15.50 Pelguranna ja Puhangu nurgal parkimistaskus (Pelguranna 55 ees)
16.00-16.30 Puhangu 10 ees (garaažide poolne külg)
16.40-17.10 Sõle 43 ees
17.20-17.50 Erika/Ristiku ristmikul
18.00-18.30 Kolde / Ristiku ristmikul (Kolde poe juures)
18.40-19.10 Sõle ja Härjapea nurgal (Sõle 18 kõrval)
Mustamäe

13.06.2020
laupäev

10.00-10.30 Akadeemia Konsumi parkla (Akadeemia tee 35)
10.40-11.10 Maxima kõrval parklas (E. Vilde tee 124)
11.20-11.50 Tammsaare Maxima parkla (Tammsaare tee 133)
12.00-12.30 Sääse Maxima ees parklas (Kiili 16)
12.40-13.10 Sõpruse Maxima kõrval, Sõpruse pst 171 ees asuv parkimisala
13.20-13.50 E. Vilde tee 66/68 Lehola ühistranspordipeatuse tagune parkimisala
14.00-14.30 Ehitajate tee 27 (Mustamäe Tervisekeskuse parkla)
14.40-15.10 Sütiste Maxima ees (Sütiste tee 28)
Lasnamäe  14.06.2020 
pühapäev
10.00-10.30 Meeliku ja Kiviriku tn ristmikul
10.40-11.10 Katleri staadioni juures pakendikonteinerite kõrval
11.20-11.50 Linnamäe tee tänava ääres parklas Linnamäe tee 4 juures
12.00-12.30 Läänemere tee 66 ja 70/1 vahelisel parkimisalal
12.40-13.10 Ümera 54 ees
13.20-13.50 K. Kärberi 34b ja 40 vahelisel alal
14.00-14.30 K. Kärberi 4 ees
14.40-15.10 Mahtra 17a ees parkimistaskus
15.20-15.50 Punane 63 ja 65 ees asfaldiplatsil (Vilisuu tänava poolsel küljel)
16.00-16.30 Virbi 20 juures
16.40-17.10 J. Koorti haljasala Liikuri ja Vana-Kuuli ristmiku juures parklas
17.20-17.50 P. Pinna 21 ees kõnniteel
18.00-18.30 Pae 80 parklas
18.40-19.10 Pallasti 30a parklas (Asunduse bussipeatuse juures)
Pirita  14.06.2020 
pühapäev
10.00-10.30 Merivälja tee 34 (Pirita keskuse parklas)
10.40-11.10 Kesk tee / Haaviku ristmikul (Merivälja poe ees)
11.20-11.50 Võsa tee 26 parklas (Padriku elamurajoon)
12.00-12.30 Aianduse tee 64 (Aianduse/Mugula tee ristmikul)
12.40-13.10 Randvere tee 115 (Ecoland hotelli ees)
13.20-13.50 Kelluka tee 21/23 (Kelluka poe ees)
14.00-14.30 Vabaõhukooli 16 vastas parklas pakendipunkti juures
14.40-15.10 Urva 5 (endise Maarjamäe poe ees)
Kristiine 20.06.2020
laupäev
10.00-10.30 Energia 6b juures
10.40-11.10 Tuisu / Alajaama ristmikul
11.20-11.50 Seebi 30 ees
12.00-12.30 Tondi / Linnu tee ristmikul (Tondi 44 ees)
12.40-13.10 Sõpruse Rimi parklas (Sõpruse pst 174/176)
13.20-13.50 Luige 3 (Tedre põik ja Luige tn nurga tühermaa)
14.00-14.30 Mustamäe tee 39 parklas (pakendikonteinerite juures)
14.40-15.10 Mustjõe tn 40 platsil
15.20-15.50 Koskla 3 ja 5 vahel parklas
Haabersti 20.06.2020
laupäev
10.00-10.30 Kadaka tee/Rehe tn ristmikul parklas
10.40-11.10 Astangu 48 kõrval kõnnumaa servas asuval platsil (pakendikonteinerite juures)
11.20-11.50 Grossi kaupluse ees (Järveotsa 35b)
12.00-12.30 Järveotsa Rimi ees parklas (Õismäe tee 107a)
12.40-13.10 Nurmenuku Rimi ees parklas (Ehitajate tee 107)
13.20-13.50 Piibelehe / Kõrgepinge ristmikul (Veskimetsa elamurajoon)
14.00-14.30 Kakumäe Selveri parklas (Rannamõisa tee 6)
14.40-15.10 Pikaliiva / Keskküla ristmikul
15.20-15.50 Alemaa / Pikaliiva ristmikul
16.00-16.30 Veerise 1 juurde (pakendikonteinerite juures)
16.40-17.10 Kakumäe tee / Vabaõhumuuseumi tee ristmikul (Talleke ja Pullike juures)
17.20-17.50 Kakumäe tee / Soolahe tee ristmikul
18.00-18.30 Tiskres Vahepere/Taludevahe ristmikul
18.40-19.10 Taludevahe / Hanijala ristmikul
Kesklinn 21.06.2020
pühapäev
10.00-10.30 Tallinn-Väike trammipeatuse juures (Tondi Olerexi kõrval platsil)
10.40-11.10 Tehnika tn Pärnu mnt viadukti all parklas pakendikonteinerite juures
11.20-11.50 Uue-Maailma 11 juures, garaažide ees
12.00-12.30 Vaikne / Magasini ristmikul pakendikonteinerite juures
12.40-13.10 Juhkentali 12 ees (Kalevi spordihalli parkla)
13.20-13.50 Lastekodu / Odra (Lastekodu 31a kõrval, pakendikonteinerite juures)
14.00-14.30 Lastekodu 11b (Keskturu parklas)
14.40-15.10 Torupilli Selveri parkla
15.20-15.50 Väike Rannavärava / Uus tn ristmikul (Miinimuuseumi ees parklas)
16.00-16.30 A. Adamsoni 10 parklas
Nõmme 21.06.2020
pühapäev
10.00-10.30 Paplite pst 2a kõrval (Laagri jaam)
10.40-11.10 Kalda 16
11.20-11.50 Trummi 16b (Europagari ees)
12.00-12.30 Jaama 2 (Nõmme keskuse Comarketi parklas)
12.40-13.10 Hiiu staadioni parklas (Harku 62)
13.20-13.50 Pärnu mnt 325a (Krooning tankla kõrval)
14.00-14.30 Ilmarise 4 (Ilmarise poe ees)
14.40-15.10 Valdeku 13 (Nõmme linnaosavalitsuse ees)
15.20-15.50 Männiku tee 100 (Pihlaka Rimi parklas)
16.00-16.30 Piibri 12
16.40-17.10 Saeveski / Pedaja ristmikul
17.20-17.50 Pärnu mnt 240 Tööriistamarketi parklas (Selveri taga)

Graafikuid on võimalik allalaadida siin:
Põhja-Tallinn, Mustamäe, Lasnamäe, Pirita, Kristiine, Haabersti, Kesklinn, Nõmme

Lisainfo:

Tallinna Ettevõtlusamet: Annemari Kask, tel 616 4012 Annemari.Kask@tallinnlv.ee

Täitja: Epler & Lorenz AS.

Viimati muudetud: 11.06.2020