02.10.2019

Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart kohtus Korea Rahvusassamblee esimehega

Kolmapäeval külastas Souli linnapea kutsel Korea Vabariigi pealinnas viibiv Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart Korea Rahvusassambleed ja kohtus selle esimehe Moon Hee-sang’iga.

„Mulle on suureks auks, et Rahvusassamblee esimees Tallinna delegatsiooni vastu võttis. Kohtusime selle aasta maikuus Tallinnas ning taas oli hea meel kuulda, et meie kodulinn jättis härra Moon’ile suurepärase mulje. Muuhulgas arutasime, kuidas meie kaunis linn Korea turistidele ja äriinimestele tuntumaks sihtkohaks muuta ja sellega Eesti–Korea majandussuhete arengule kaasa aidata,“ sõnas Kõlvart.

Korea visiidi käigus on Tallinna linnapea kohtunud Souli linnapeaga ning esinenud targa linna konverentsil Tallina innovatsiooni ja e-lahendusi tutvustava ettekandega „Tallinn – linn, kus tulevik on täna: keskaegsest kaubanduskeskusest digitaalseks pealinnaks“.

Linnapea  nelja päevase visiidi programmis on ka tutvumine Souli linna arenguprojektidega nagu näiteks aegunud linnaruumi ümberkujundamine, liikuvuse korraldamine, linnakeskkonna parandamine, ringmajandus jm.

Uudise rubriigid: