Rävala jõuluallee

Täname ettevõtjaid, kes on olnud Kesklinna valitsuse head koostööpartnerid jõuluallee kaunistamisel ja südalinna säravamaks muutmisel!

Juba aastast 2014 on partneriteks: 

LHV Pank 
Olympic Casino Eesti AS
Kayaks OÜ
Pindi Kinnisvara OÜ
Tallinna Kaubamaja Kinnisvara AS
Pagaripoisid OÜ
OÜ Starmaker
Osaühing Wiedemanni Tõlkebüroo
5+ Capital OÜ
Adam Bd AS
KH Energia-Konsult AS
MK Illumination Baltic AS

Aastal 2015 liitusid:

Illusioon Eesti OÜ
OÜ Honeywell
Amber Museum OÜ
Amintor OÜ
Mavik Restod Osaühing
Hunt Kriimsilm OÜ

2016 tulid partneriteks:

Spordiklubi Reval-Sport
Skyworld Service OÜ
OÜ Rävala Kaheksa
OÜ Apotheka Magistratus
Hansa Ilutulestikud osaühing
Tänavapuhastuse Aktsiaselts
AS Shishi
ProLumina OÜ
Brave Capital OÜ

Kõige värskemad partnerid:

Solaris Keskus AS
1Partner Kinnisvara Tallinn OÜ
Lipuvabrik OÜ
EXTERY OÜ

Aitäh teile kõigile!

Kesklinna ettevõtjate jõulualleel on igaüks oodatud!

2014. aastal algatatud projekt „Ettevõtjate jõuluallee“ panustab jõulutunde loomisse meie linna südames. Igal hooajal on teretulnud kaasa lööma uued partnerid, et üheskoos muuta Tallinn veelgi säravamaks, valgemaks ja turvalisemaks.

Traditsiooniliselt esimese advendi paiku avatav jõuluallee Rävala puiesteel pakub ettevõtjaile võimalust kaunistada omalt poolt jõuluvalgusega kas üks või mitu puud. Senistel aastatel on tuledega dekoreeritud puid 25 ettevõtja toetusel. Tänu nende panusele saab puiesteest kõige pimedamal aastaajal 80 päevaks (veebruari keskpaigani) särav valgusallee linnasüdames.   

Alleel kasvavate püramiidjalakate kaunistamine koos valguskettide soetamise, paigalduse ja mahavõtmisega maksab ühe osaleja/puu kohta 980 eurot (sh käibemaks; kettide hind summast on 770 eurot ja paigaldustöö 210 eurot). Valguskette kasutatakse korduvalt; tootja annab tuledele 2aastase garantii, kuid kogemuse põhjal kestavad need minimaalselt kolm hooaega ja esimesel aastal ostetud valguskettidel algab juba viies hooaeg (10 000 töötunni järel vähenes valgusintensiivsus vaid 10%). Valgusketid kuuluvad projektis osalevale firmale, kelle kulu alates teisest aastast on vaid dekoratsioonide paigaldamisele ja demonteerimisele. Linnaosavalitus ladustab ja hoiustab dekoratsioone tasuta, soovi korral võib ettevõtja kinkida need ka linnale. Linnaosavalitsus tagab elektriühenduse, tasub elektrienergia eest ning koordineerib kogu projekti elluviimist. Projekti toetava ettevõtja ja Kesklinna valitsuse vahel sõlmitakse koostööprotokoll kehtivusega 3 aastat. 

Projektis osalevate äriühingute/ isikute nimed (logod) eksponeeritakse Rävala puiestee jõulualleel reklaamlippudel ja valgusreklaampostil. Samuti leiab ettevõtmine kajastamist nii linnaosalehes Kesklinna Sõnumid kui ka ülelinnalistes ja sotsiaalmeedia kanalites, võimalusel samuti üle-eestilises meedias. 

Kesklinna valitsus loodab, et projekt „Ettevõtjate jõuluallee“ kasvab üha suuremaks ja uhkemaks tänu uutele liituvatele ettevõtjatele, kes näevad selles lisaks Eesti pealinna atraktiivsusesse panustamisele ka head võimalust muuta oma ettevõte linnaruumis nähtavamaks. Muutkem üheskoos jõulud säravamaks ja linnaruum ilusamaks!  

Teie osalemissoov, küsimused ja omapoolsed ettepanekud on alati oodatud aadressil kylly.annus@tallinnlv.ee või telefonidel 6457 251 ja 5146 612.

 Lugupidamisega

Teie Kesklinna valitsus

 

 

Viimati muudetud: 28.01.2019