Kesklinna politseinikud

2018. aasta sügisel muutus Kesklinna teenindava politsei piirkonnagrupi koosseis.

Kesklinna konstaablijaoskond on jaotatud neljaks konstaablipiirkonnaks, kuhu kuuluvad Kadrioru, Keldrimäe, vanalinna (sh sadama piirkond ja Aegna saar) ning Uue Maailma piirkond. Neist igaüht teenindavad piirkonnapolitseinik ja noorsoopolitseinik.

Alates 15. oktoobrist on uue piirkonnavanemana ametis Liisa Merekivi. Varem töötas ta korrakaitsepolitseis, viimased neli aastat Kesklinna politseijaoskonna menetlusteenistuse kohtuesindajana. Seega on ta hästi kursis Kesklinna piirkonnas toimuvaga. Piirkonnavanemaga saab ühendust telefonil 6124 193 või e-mailiga liisa.merekivi@politsei.ee.

Uue piirkonnavanema kõrval alustas oktoobri lõpust tööd kaks uut piirkonnakonstaablit: Lauri Jõeäär vanalinna konstaablipiirkonnas ja Dmitri Mettus Keldrimäe piirkonnas.

Vanalinna piirkonnas aitavad elanike muresid lahendada kaks piirkonnapolitseinikku ja kaks noorsoopolitseinikku: piirkonnapolitseinikud Lauri Jõeäär, tel 6124 287, lauri.joeaar@politsei.ee ja Ivar Saar, tel 6124 192, ivar.saar@politsei.ee ning noorsoopolitseinikud Sille Roosimaa, tel 6124 275, sille.roosimaa@politsei.ee ja Reelika Niklas, tel 6124 296, reelika.niklas@politsei.ee.

Uue Maailm piirkonnakonstaabel on Janno Mõisaäär, tel 6124 229, janno.moisaar@politsei.ee ja noorsoopolitseinik Inna Boitsova, tel 6124 237, inna.boitsova@politsei.ee.

Keldrimäe piirkonnapolitseinik on Dmitri Mettus, tel 6124 233, dmitri.mettus@politsei.ee ja noorsoopolitseinik Irina Šapovalova, tel 6124175, irina.sapovalova@politsei.ee.

Kadrioru piirkonnapolitseinikuna töötab Siret Tobber, tel 6124 289, siret.tobber@politsei.ee ja noorsoopolitseinikuna Kristel Ulp, tel 6124256, kristel.ulp@politsei.ee.

Viimati muudetud: 28.11.2018