Kesklinna politseinikud

 

Piirkonnavanem: Liisa Merekivi 612 4193, liisa.merekivi@politsei.ee

 

KADRIORU (Kadrioru, Raua ja Torupilli asum )

* piirkonnapolitseinik Siret Tobber, 612 4289, siret.tobber@politsei.ee

* noorsoopolitseinik Kristel Ulp, tel 612 4256, kristel.ulp@politsei.ee

 

KELDRIMÄE (Keldrimäe, Tatari, Juhkentali, Veerenni, Luite, Ülemiste)

* piirkonnapolitseinik Dmitri Mettus, 612 4233, dmitri.mettus@politsei.ee

* noorsoopolitseinik Reelika Niklas, tel 612 4296, reelika.niklas@politsei.ee

 

UUE MAAILMA (Uus Maailm, Kassisaba, Tõnismäe ja Kitseküla)

* piirkonnapolitseinik Janno Mõisaäär, 612 4229, janno.moisaaar@politsei.ee

* noorsoopolitseinik Anželika Fedoruk, 612 4175, anzelika.fedoruk@politsei.ee

 

VANALINNA (Vanalinn, Sadama, Südalinn, Aegna, Maakri, Kompassi ja Sibulaküla)

* piirkonnapolitseinik Ivar Saar, 612 4192, ivar.saar@politsei.ee,

* piirkonnapolitseinik Lauri Jõeäär, 6124 287, lauri.joeaar@politsei.ee

* noorsoopolitseinik Marlen Miilaste, 612 4275, marlen.miilaste@politsei.ee

* noorsoopolitseinik Saskia Dmitrijev, 612 4250, saskia.dmitrijev@politsei.ee

 

Viimati muudetud: 07.01.2020