Kesklinna politseinikud

 

Piirkonnavanem: Liisa Merekivi, 612 4193, liisa.merekivi@politsei.ee

 

Kadrioru piirkond (Kadrioru, Raua, Torupilli asum)

* piirkonnapolitseinik Siret Tobber, 612 4289, siret.tobber@politsei.ee

* noorsoopolitseinik Kristel Ulp, tel 612 4256, kristel.ulp@politsei.ee

 

Keldrimäe piirkond (Keldrimäe, Tatari, Juhkentali, Veerenni, Luite, Ülemiste järve asum)

* piirkonnapolitseinik Dmitri Mettus, 612 4233, dmitri.mettus@politsei.ee

* noorsoopolitseinik Reelika Niklas, tel 612 4296, reelika.niklas@politsei.ee

 

Uue Maailma piirkond (Uue Maailma, Kassisaba, Tõnismäe, Kitseküla asum)

* piirkonnapolitseinik Janno Mõisaäär, 612 4229, janno.moisaaar@politsei.ee

* noorsoopolitseinik Anželika Fedoruk, 612 4175, anzelika.fedoruk@politsei.ee

 

Vanalinna piirkond (Vanalinna, Sadama, Südalinna, Aegna, Maakri, Kompassi, Sibulaküla asum)

* piirkonnapolitseinik Triin Poolen, 612 4164, triin.poolen@politsei.ee

* piirkonnapolitseinik Ivar Saar, 612 4192, ivar.saar@politsei.ee

* noorsoopolitseinik Marlen Miilaste, 612 4275, marlen.miilaste@politsei.ee

* noorsoopolitseinik Marion Pettai, 612 4250, marion.pettai@politsei.ee

 

Viimati muudetud: 08.10.2020