Sotsiaalhoolekande osakond

Aadress: Pärnu mnt 9,
10148 Tallinn
Telefon: 645 7832
E-post: kesklinn@tallinnlv.ee 


Tallinna Kesklinna Valitsuse Sotsiaalhoolekande osakonna teenused


Osakonna juhataja - Marje Paljak
Telefon: 645 7830
E-post: marje.paljak@tallinnlv.ee 
Vastuvõtt: E 16.00 - 18.00 ja N 10.00 - 12.00

Osakonna juhataja asetäitja-sotsiaaltoetuste talituse juhataja - Moonika Roosnupp
Telefon: 645 7840
E-post: moonika.roosnupp@tallinnlv.ee 
Vastuvõtt: E 9.00 - 12.00 ja N 15.00 - 17.00

Jurist - Kristel Tina
Telefon: 645 7842
E-post: kristel.tina@tallinnlv.ee 
Tegevusvaldkond: Sotsiaalhoolekannet puudutavad juriidilised küsimused, arvamuste andmine kohtule varaga tehtavateks tehinguteks

Vanemspetsialist - Merike Jaanhold-Lintal
Telefon: 645 7832
E-post: merike.jaanhold@tallinnlv.ee 
Tegevusvaldkond: Üldinfo

Vanemspetsialist - Jaanika Paenurm
Telefon: 645 7867
E-post: jaanika.paenurm@tallinnlv.ee 
Tegevusvaldkond: Vastuvõtule registreerimine



Sotsiaalteenuste talitus

Vastuvõtt
E 9.00 - 12.00, 13.00 - 18.00
N 9.00 - 12.00, 13.00 - 17.00

Sotsiaalteenuste talituse juhataja - Kelli Teede
Telefon: 645 7833
E-post: kelli.teede@tallinnlv.ee 
Tegevusvaldkond: Sotsiaalteenuste osutamise korraldamine, sealhulgas täiskasvanute eestkoste korraldus

Peaspetsialist - Toomas Ora
Telefon: 645 7870
E-post: toomas.ora@tallinnlv.ee 
Tegevusvaldkond: Erivajadustega inimeste (koduta, kinnipidamiskohast vabanenud) juhtumite korraldamine, eluasemeprobleemidega inimeste nõustamine, sotsiaalmajutusüksusesse suunamine

Peaspetsialist - Kaire Neeme
Telefon: 645 7834
E-post: kaire.neeme@tallinnlv.ee 
Tegevusvaldkond: Eakate inimeste juhtumite korraldamine, koduteenustele, mäluhäiretega eakate päevahoiuteenusele ja hooldekodusse suunamine

Peaspetsialist - Annika Torjus
Telefon: 645 7848
E-post: annika.torjus@tallinnlv.ee 
Tegevusvaldkond: Puuetega inimeste juhtumite korraldamine, hoolduse seadmine ja hoolduse määramine, isikliku abistaja teenusele suunamine, invatranspordi korraldamine, eluruumi kohandamise kulu hüvitamine

Peaspetsialist - Anna Petrova
Telefon: 645 7835
E-post: anna.petrova@tallinnlv.ee 
Tegevusvaldkond: Erivajadustega inimeste hoolekande ja lähisuhtevägivalla juhtumite korraldamine


Lastekaitse talitus

Vastuvõtt
E 9.00 - 12.00, 13.00 - 18.00
N 9.00 - 12.00, 13.00 - 17.00

Lastekaitse talituse juhataja - Marge Rungi
Telefon: 645 7846
E-post: marge.rungi@tallinnlv.ee 
Tegevusvaldkond: Talituse töö korraldamine, laste hooldusõiguse seotud küsimused.

Lastekaitse peaspetsialist - Kristi Kensap
Telefon: 645 7844
E-post: kristi.kensap@tallinnlv.ee 
Tegevusvaldkond: Vanemliku hoolitsuseta abivajavad ja hädaohus olevad lapsed vanuses 0-7a, lähisuhtevägivalla all kannatavad pered.

Lastekaitse peaspetsialist - Piret Kütt
Telefon: 645 7837
E-post: piret.kytt@tallinnlv.ee    
Tegevusvaldkond: Eestkoste seadmine alaealiste üle, hoolduspered

Lastekaitse peaspetsialist - Eda Veskimägi
Telefon: 645 7841
E-post: eda.veskimagi@tallinnlv.ee 
Tegevusvaldkond: Asendushooldusteenusel olevad lapsed ja nende järelvalve

Lastekaitse vanemspetsialist - Heleene Mäe
Telefon: 645 7857
E-post: heleene.mae@tallinnlv.ee 
Tegevusvaldkond: Koolikohustuse mittetäitjad, alaealised õigusrikkujad

Lastekaitse vanemspetsialist - Diana Haan
Telefon: 645 7863
E-post: diana.haan@tallinnlv.ee 
Tegevusvaldkond: Koolikohustuse mittetäitjad, alaealised õigusrikkujad

Lastekaitse vanemspetsialist - Marta Karu
Telefon: 645 7845
E-post: marta.karu@tallinnlv.ee 
Tegevusvaldkond: Eluasemeprobleemidega pered, SMÜ-s elavad lastega pered

Lastekaitse vanemspetsialist - Kaisa Tiits
Telefon: 645 7843
E-post: kaisa.tiits@tallinnlv.ee 
Tegevusvaldkond: Vanemliku hoolitsuseta abivajavad ja hädaohus olevad lapsed, lähisuhtevägivalla all kannatavad pered

Lastekaitse vanemspetsialist - Kristina Rooma
Telefon: 645 7856
E-post: kristina.rooma@tallinnlv.ee 
Tegevusvaldkond: Puuetega lastega pered.

Lastekaitse vanemspetsialist - Liisa Vares
Telefon: 645 7847
E-post: liisa.vares@tallinnlv.ee 
Tegevusvaldkond: Hooldusõigusega seotud küsimused.



Sotsiaaltoetuste talitus

Vastuvõtt
E 9.00 - 12.00, 13.00 - 18.00
T, N 9.00 - 12.00, 13.00 - 17.00

Peaspetsialist – Heinar Eranurm
Telefon: 645 7869
E-post: heinar.eranurm@tallinnlv.ee 

Vanemspetsialist – Kristina Dikson
Telefon:645 7860
E-post: kristina.dikson@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist – Mari Leis
Telefon: 645 7861
E-post: mari.leis@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist – Raigis Urban
Telefon: 645 7862
E-post: raigis.urban@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist – Marek Nuka
Telefon: 645 7839
E-post: marek.nuka@tallinnlv.ee 
Tegevusvaldkond: Lapsehoiuteenuse hüvitamine

Viimati muudetud: 06.01.2020