07.10.2019

8. oktoobril suletakse osaliselt Koidu tänav

Koidu tänava põhjaliku uuendamise eeltööna algab teisipäeval, 8. oktoobril soojustorustiku vahetus tänava kahes lõigus.

„Küttetrassi vahetamiseks hakatakse Koidu tänaval valmistuma juba tänasest ja see võib põhjustada mõningaid väiksemaid häireid liikluses. Homme hommikul pärast tipptunni möödumist suletakse umbes kümneks päevaks kaks lühikest lõiku Koidu 10 ja Koidu 50 juures ning siis suunatakse juba liiklus ümber. See kõik on aga üksnes eeltöö oktoobri teises pooles algavaks tänava põhjalikuks rekonstrueerimiseks, mis kestab tuleva suveni,“ selgitas Kesklinna vanem Vladimir Svet.  

Soojustrassi vahetuse tellis AS Utilitas, töö teeb AS KE Infra. Tänava rekonstrueerimisel on linnapoolne tellija keskkonna- ja kommunaalamet, töövõtja YIT Eesti AS.  

Koidu tänava rekonstrueerimistööd lõigul Paldiski maanteest kuni Endla tänavani hõlmavad võrkude, teekatte, valgustuse ja haljastuse uuendamist. Rekonstrueerimise tulemusena alaneb sõidukiirus, tekivad tõstetud ristmikud, tänav muutub jalakäija- ja ratturisõbralikumaks. 

Teetööde täpse algusaja kohta oktoobri teises pooles ning sellega seotud uuest liikluskorraldusest tuleb mõne aja pärast täiendav informatsioon. Eraldi teavitatakse piirkonna elanikke. 

Uudise rubriigid: