12.06.2018

Kadrioru peatänav saab pargi juubelisünnipäevaks korda

Kadrioru pargi 300. sünnipäeva peole 22. juulil saab sõita mööda vastselt remonditud A. Weizenbergi tänavat.

Tallinnas algab eeloleval neljapäeval, 14. juunil taastusremont Kadriorus A. Weizenbergi tänaval, kus kuu jooksul tehakse korda teelõik J. Poska tänavast kuni Mäekalda tänavani. Remondi käigus uuendatakse teekate ja -märgistus, vahetatakse välja kaevupäised ja lagunenud äärekivid. Koos kaks aastat tagasi remonditud teelõiguga Narva maanteest Poska tänavani saab Weizenbergi tänav seega korda kogu ulatuses.    

“On oluline, et Kadrioru pargi suureks juubeliks saab selle piirkonna keskne tänav täielikult korda tehtud. Peale selle on Weizenbergi tänav väga vajalik mitte ainult piirkonna elanikele, vaid ka kõikidele teistele, kes väisavad Kadriorgu või seal paiknevaid kunstimuuseume,“ tõdes Kesklinna vanem Vladimir Svet. „Oluline on seegi, et sel suvel ei rekonstrueerita Tallinna kesklinnas ainult peatänavaid ja magistraalteid, vaid pööratakse tähelepanu ka väiksemate tänavate korrashoiule.” 

Remondi ajal kehtib töötsoonis A. Weizenbergi tänaval kiirusepiirang kuni 30 km/h. Töö lepinguline lõpptähtaeg on juuli 2018. Tallinna Kommunaalameti tellimusel teeb taastusremondi Tallinna Teede AS ning tööde maksumus on 351 000 eurot. 

“Palume liiklejatel järgida objekti ajutist liikluskorraldust ja paigaldatud liikluskorraldusvahendeid. Vabandame töödega kaasnevate ajutiste ebamugavuste pärast,” ütles Kesklinna vanem.

Kadrioru pargi sünnipäeval 22. juulil toimub sealsel kontserdiväljakul algusega kell 16 suur galakontsert Kadriorg 300.

Uudise rubriigid: