23.11.2021

Kesklinn valmistus talveks aegsasti

Kesklinna Valitsuse lepingupartneri jaoks ei tulnud talv ootamatult – teede korrashoiu talvetehnika oli aegsasti töökorras ja ootel ning eile pärastlõunal esimese lumega kattunud tänavad varahommikuks nõuetekohaselt hooldatud.

„Varahommikune ringsõit kesklinna tänavatel kinnitas, et ka kõrvaltänavate hooldamise ja libedusetõrjega oli kenasti hakkama saadud. Ka kõnniteed olid kenasti korras – seega on ka korteriühistud ja majaomanikud hoolsalt oma kohustust täitnud,“ ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm. „Nii nagu varasematel aastatel said majaomanikud ja korteriühistud tänavugi linnasoavalitsuselt libedusetõrjeks tasuta graniitsõelmeid taotleda. Hoiame üheskoos linnaosa teed puhtana ja ohutuna ning tagame turvalise liiklemise.“

Vastavalt Tallinna linna heakorra eeskirjale on iga kinnistu ja ehitise omanik kohustatud tegema libedustõrjet, et tagada jäistel ja lumistel kõnniteedel ohutu ning turvaline liiklemine. Kõnniteede puhastamise eest vastutab teega külgneva kinnistu omanik. Libedustõrjet tuleb teha mitte ainult hommikuti, vaid vastavalt vajadusele ka päeva jooksul.

Uudise rubriigid: