17.06.2019

Kesklinna jaanituli muudab asukohta

Kesklinna traditsiooniline jaanipidu 23. juunil toimub seekord Skåne bastioni staadionil (Suur Rannavärav 1) algusega kell 18 ning pakub meelelahutust igas vanuses inimestele.

„Kuna sel aastal toimub Kalevi staadionil tantsupidu ja staadion ise läbib uuenduskuuri, siis korraldame oma traditsioonilise jaanipeo vanalinna serval Skåne bastioni taga staadionil. Esinema tulevad muusikud igas vanuses kuulajatele: Tanel Padar bändiga, noorte lemmik Öed, populaarsust koguv Moskva bänd Undervud ning vanema publiku lemmikud Boris Lehtlaan ja Are Jaama. Kuigi arvatakse, et kõik sõidavad jaanipäevaks maale, jäävad paljud siiski linna ning nende jaoks otsustasime duoga Öed tuua kesklinna natukene Saarema hõngu,“ ütles Kesklinna vanem Vladimir Svet.  

Lisaks võimalusele kuulata suurejoonelist tasuta kontserti jätkub mitmesugust muud huvikohast tegevust igas eas pidulistele: väikestele pakub ajaviidet erinevate tegevustega sisustatud lasteala, nautida saab kaasahaaravat tulešõud ja mõistagi ei puudu ka suur jaanilõke. Terve hulk toitlustajaid pakub head-paremat. Pidu kestab kella üheni öösel. 

„Palume võtta arvesse, et jaanipidu on kogu perele mõeldud sündmus, kuhu kaasavõetud alkoholiga ning purjus inimesi sisse ei lasta. Kõik vajalik meelelahutuseks on kohapeal saadaval,“ rõhutas Svet. 

Uudise rubriigid: