22.02.2021

Kesklinna lasteaedu kaunistab iseseisvuspäeval uus riigilipp

Kesklinna valitsus kingib vabariigi aastapäevaks linnaosa lasteaedadele riigi- ja Tallinna lipu ning tunnustab tublimaid haridustöötajaid.

„Eesti sinimustvalge lipp on sümboolseim kingitus riigi sünnipäevaks. Kõik meie linnaosa lasteaiad, kust avaldati soovi uuendada juba luituma kippuvate värvidega riigilippu või saada uus sinivalge Tallinna lipp, saavad selle Kesklinna valitsuselt vabariigi aastapäeva puhul kingituseks,“ ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm. 

Ühtlasi annab linnaosavanem edasi tunnustuse esile tõstetud õpetajatele ja teistele lasteaiatöötajatele. „Möödunud aasta on esitanud haridustöötajatele tohutu väljakutse, mille nad on vapralt vastu võtnud. Loovuse, leidlikkuse ja leplikkuse eest on nad kõik tunnustamist väärt. Tavaliselt oleme vabariigi aastapäeva paiku pidanud haridustöötajaid meeles tänuvastuvõtul, kuid sel aastal seda teha ei saa. Ometi ei jää tublid õpetajad tunnustuseta. Väike tänuavaldus nende töökoha õuel on vähim, mida me saame neis keerulistes oludes teha, väärtustamaks õpetajaskonda kui omariikluse alustala,“ märkis linnaosavanem.

Kesklinnas on 24 munitsipaallasteaeda ja 15 -kooli. Linnaosa valitsuse tänukirja ja -kingituse pälvib sel aastal 48 lasteaiatöötajat ning 30 kooliõpetajat.

Pildil kingituste üleandmine Endla lasteaia hoovil.

Uudise rubriigid: