29.12.2021

Kesklinna vaateakende konkursil valitakse rahva lemmikut

Kesklinna valitsuse traditsioonilisel jõuluajale kohaselt dekoreeritud vaateakende konkursil algas rahva lemmiku hääletus.

„Kesklinna valitsus on kutsunud ettevõtjaid kesklinnas pühademeeleolu loomisele kaasa aitama juba aastast 2000. Nii nagu igal aastal, pälvivad kõige kaunimalt kujundatud vaateaknad tänavugi avaliku tunnustuse ja rahalise preemia. Lisaks hindamiskomisjonile, kes valib välja kolm parimat lahendust, saavad oma sõna sekka öelda ka linnakodanikud, kellel on väga oluline roll sotsiaalmeedias toimuval rahvahääletusel,“ ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm

Konkursil hinnatakse nii jõulukujunduse ideed ja omapära, teostust kui ka sobivust linnaruumi. Hindamiskomisjoni kuuluvad Kesklinna valitsuse ja linnaplaneerimise ameti esindajad, kes valivad vaateakende jõulukujunduste hulgast välja kolm paremat lahendust. Lisaks pälvib preemia ka Facebooki vahendusel välja selgitatav rahva lemmik. Konkursi auhinnafondi suurus on 1500 €. Konkursil osalemiseks oli vaja end registreerida 28. detsembriks.

Rahvahääletus kestab 10. jaanuarini. Konkursi võitjad avalikustatakse 11. jaanuaril. Rahvahääletusest saab osa võtta Kesklinna valitsuse Facebooki lehel albumis – https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4940864309310031&type=3.

Juhime tähelepanu, et arvesse lähevad ainult selles albumis olevate piltide juurde pandud "like"-id. Jagatud piltidele mujal antud hääli arvesse ei võeta.

Uudise rubriigid: