12.05.2020

Kogemuskorje kestab nädala lõpuni

Koos eriolukorra leevenemisega teeb Kesklinna valitsus selle nädala lõpul kokkuvõtte linlaste vastukajadest üleskutsele jagada uusi teadmisi, oskusi ja muid huvitavad kogemusi, mida omandati eriolukorra ajal.

„Ootame veel reede õhtuni nii linnaosa elanikke kui ka kõiki teisi jagama oma põnevaid ettevõtmisi nendest kahest kuust, mis meil on tulnud eriolukorras elada. Kindlasti on inimesed selle aja jooksul omandanud mitmeid uusi harjumusi, teadmisi või töövõtteid, mis võivad olla huvitavad, inspireerivad ja kasulikud teistele. Seepärast kutsusimegi neid väärt kogemusi ja nippe jagama,“ selgitas Kesklinna vanema kohusetäitja Anu Aus.  

Kogemuskorje „Meil on kodus huvitav!“ Kesklinna valitsuse Facebooki lehel www.facebook.com/KesklinnaValitsus/ õhutab jäädvustama kõike uut ja põnevat, mida kodus olles on üksinda või koos perega õpitud ja tehtud. Linnaosavalitsus ootab talletatud kogemusi ja tegevusi nii fotode, videoklippide kui ka lühikirjeldustena, mis sobivad sotsiaalmeedia formaati. Põhjalikumad jäädvustused võib saata ka e-postiga kesklinn@tallinnlv.ee. Kõige huvitavamad postitused võidavad auhinna, mille abil saab kodus veedetavat aega veel paremini sisustada.

Uudise rubriigid: