10.07.2019

Poolamäe pargis esineb Liisi Koikson

Neljapäeval, 11. juulil esineb Tallinnas Kalevi staadioni kõrval paiknevas Poolamäe pargis (Staadioni 10) laulja Liisi Koikson.

„Soovime, et Poolamäe pargist saaks Kesklinna elanike jaoks populaarne jalutamise ja vaba aja veetmise koht. Asudes südalinna melust ja magistraalidest eemal, pakub see park võimalust nautida rahu ja loodust. Meie suvekontserdid aitavad loodetavasti leida linlastel see park üles. Tulge head muusikat nautima!“ ütles Kesklinna vanem Vladimir Svet.
 
Liisi Koikson esitab lugusid oma ingliskeelsest projektist, mis on tugevalt mõjutatud tema õpingutest Londonis. Esimest korda proovis Liisi kätt ka laulukirjutajana, väljendades nii isiklikke kui üldisi inimeseks olemise nõrkusi ja püüab need läbi avameelsuse tugevusteks muuta. Kaasa teevad Raun Juurikas klahvidel, Marek Talts kitarril, Marti Tärn basskitarril ja Martin Petermann trummidel.
 
Suve jooksul esinevad Kesklinna suvekontsertide sarjas ka Trio Romance, Ivo Linna ja Elina Born. Kõik kontserdid on neljapäeval algusega kell 19 ning on tasuta.
 
Kesklinna suvekontsertide kava:
 
25.07 Trio Romance
08.08 Ivo Linna
22.08 Elina Born

Uudise rubriigid: