09.11.2018

Raua saun tähistab sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid avalikke saunu Raua tänaval tähistab laupäeval, 10. novembril oma sünnipäeva, mille puhul ootavad külastajaid mitmekesine programm ning tavapärasest soodsamad piletihinnad.

„Kõik huvilised võivad osa võtta saunakultuuri puudutavatest loengutest. Terve päeva jooksul pakutakse sooduspileti ostnud saunalistele võimalust mõõta oma tervisenäitajaid ning osaleda saunarituaalides. Kutsume kõiki saunasõpru sel laulupäeval külastama suvel remondituna värske ilme saanud Raua sauna,“ ütles Kesklinna vanem Vladimir Svet.

Sünnipäeval on Raua saun avatud kell 11-20. Saunakultuuri puudutavad loengud algavad samas kell 13, 15 ja 17 ning on kõigile tasuta. Leili- ja pesuruumidesse pääseb sooduspiletiga, mis maksab sel päeval vaid viis eurot ning sisaldab ka tasuta tervisenäitajate kontrolli (veresuhkru, üldkolesterooli, vererõhu, kehamassiindeksi ja rasvaprotsendi mõõtmised), saunarituaalidel osalemist ning saunateemalist kingitust. 

Raua saun remonditi läinud suvel, kui puhastati maja fassaad ja värskendati nii meeste kui naiste üldsauna leili- ja pesuruumid. Lisaks tehti vajalikke parendustöid viies tunnisaunas, millest ühes on nüüd uuendatud bassein ja teises vann. 

 

Uudise rubriigid: