12.06.2019

Suvekontserdisarja avab Ott Leplandi kvartett

13. juunist kuni augusti lõpuni saab Tallinnas Poolamäe pargis (Staadioni 10) neljapäeviti kell 19 nautida traditsioonilisi Kesklinna suvekontserte; hooaja avaõhtul esineb Ott Leplandi kvartett.

„Suvi on tore aeg selleks, et kasutada head ilma oma kodukandi avastamiseks. Näiteks ei tea paljud inimesed Poolamäe pargi asukohta, kuigi see park Kalevi staadioni naabruses on üks Kesklinna suurimatest. Korraldame seal juba teist suve tasuta kontserdisarja, et kesklinlastel oleks veel üks põhjus parki külastada. Selle suve avakontserdi annab seal Ott Leplandi kvartett tuntuimate ja parimate paladega Oti repertuaarist. Kutsun kõiki head muusikat kuulama!“ ütles Kesklinna vanem Vladimir Svet.  

Suve jooksul esinevad Kesklinna suvekontsertide sarjas ka Liisi Koikson, Trio Romance, Ivo Linna ja Elina Born. Kõik kontserdid on neljapäeval algusega kell 19.

„Tänu mai alguses lõppenud Herne tänava rekonstrueerimistöödele paranes oluliselt ligipääs Poolamäe parki. Nüüd on olemas korralikult asfalteeritud kergliiklus- ja kõnniteed, millest sel tänaval varem puudust tunti,“ selgitas Kesklinna vanem.

Kesklinna suvekontsertide kava:

13.06 Ott Lepland
11.07 Liisi Koikson
25.07 Trio Romance
08.08 Ivo Linna
22.08 Elina Born

Maris Saviku fotol Kristiina Renser, Karl-Erik Tamme, Ott Lepland ja Elis Loik.

 

Uudise rubriigid: