04.01.2022

Tallinna Raekoja plats muutub taas võlumetsaks

Raekoja platsist saab võlumets, mis avatakse 6. jaanuaril kell 17 vokaalansambli Noorkuu tasuta kontserdiga.

Pühapäeval viimast päeva tegutsenud jõuluturu asemele kerkiva võlumetsa avatuks kuulutaval meeleolukal tunniajasel kontserdil tulevad ettekandele tuntud palad populaarse a capella grupi repertuaarist - nii eesti kui välismaiste lugude töötlused ning eesti hittlood läbi aegade.

„Raekoja plats ei jää ka pärast jõuluturu lõppu tühjaks. Vastupidi, seal sünnib nagu ka eelmisel aastal omamoodi väike ime – platsile kerkib säravate kuusesalude, metsloomade ja lumepallidega võlumets. See kõik pakub peredele jätkuvalt pühaderõõmu ja võimalust saada linnas jalutades osa talvemaagiast,“ ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm.  

Täna annab jõuluturu meeskond korrastatud Raekoja platsi üle ning seejärel algab kuusesalude paigaldamine. Neljapäevaks võtavad valguskettidega kaunistatud kuuskede vahel koha sisse tulede säras loomad ja lumepallid. Võlumets on avatud jaanuari lõpuni.

Sissepääs üritusele on vaba ja ei eelda täna kehtivate reeglite kohaselt Covid19-tõendi kontrollimist. Siiski kutsume käituma mõistlikult ja ohutult.

Uudise rubriigid: