11.10.2020

Tallinna kesklinnast saab helkuriabi

Kesklinna valitsus hakkab uuel nädalal jagama linnaosa haljasaladel ja mänguväljakutel helkureid. Igaüks võib jagamispunkti ka helkureid juurde tuua.

„Helkuriabi kampaania on meie igasügisene ettevõtmine, millega püüame tõmmata tähelepanu liiklusturvalisusele. Pimedal ajal väljas liikumise esimene reegel õpetab ju olema nähtav ja seejuures on helkurist palju abi. Sestap kustume üles nii väikseid kui suuri alates neljapäeva õhtust astuma läbi meie jagamispunktidest, et sealt endale helkur võtta või neid hoopis sinna teiste jaoks tuua,“ rääkis Kesklinna vanem Monika Haukanõmm.  

Kesklinna valitsuse ja noortekeskuse töötajad koos vabatahtlikega Kesklinna koolidest riputavad helkurid 15. oktoobri õhtupoolikul 20 haljasalale ja laste mänguväljakule üle linnaosa. Kokku jagatakse nii vajajatele enam kui kaks tuhat helkurit. Jagamiskohad on tähistatud juuresoleval kaardil.  

„Kutsume ühtlasi nii elanikke kui Tallinna kesklinnas tegutsevaid organisatsioone tegema väike heategu ja tooma ka omalt poolt helkureid meie jagamiskohtadesse lisaks. Helkuriabi kampaania kestab, kuni helkureid jätkub!“ kutsus üles linnaosa vanem.

 

Uudise rubriigid: