05.07.2019

Vabaduse väljakul toimub Laulupeo ühisvaatamine

Eeloleval pühapäeval, 7. juulil alates kella 14st toimub Tallinna Vabaduse väljakul Laulupeo ühisvaatamine suurelt ekraanilt.

„Mõistagi soovib iga Eesti inimene olla Lauluväljakul ja saada osaks Laulupeost. Nende jaoks, kellel seda võimalust mingil põhjusel aga ei teki, soovimegi luua võimalust saada osa laulupeo meeleolust otseülekandega Vabaduse väljakul. Tegemist on väga õige algatusega Laulupeo korraldajate poolt ja ma loodan, et ilmad soosivad nii Laulupidu, kui ka neid, kes tahavad seda jälgida ülekande vahendusel,“ ütles Kesklinna vanem Vladimir Svet.  
 
Suursugune rahvuspidu - XXVII Laulupidu „Minu arm“ näidetakse Vabaduse väljakul suurel LED-ekraanil täismahus alates kella 14st kuni kella 21ni. Ühisvaatamine on osalejatele tasuta ning toimub iga ilmaga. Kõiki huvilisi oodatakse Vabaduse väljakule lauluväljakul toimuvat jälgima ning miks mitte ka kaasa laulma. 
 
Laulupeo ühisvaatamine Vabaduse väljakul on osa suurest üle-eestilisest algatusest, mille raames toimuvad ühisvaatamised 14 erinevas maakonnas.

Uudise rubriigid: