17.10.2018

Valmistume kaunistama jõuluhoove!

Kesklinna valitsus kutsub linnaosa korteriühistuid, kodanikuühendusi ja elanikke esitama ettepanekuid ja ideid õuealade jõuluaegseks kaunistamiseks.

„Vaatamata sellele, et on alles oktoobri keskpaik, tuleb hakata juba mõtlema, kuidas võiks Tallinna kesklinn jõuluajal välja näha. Kui meie vanalinna ja puiesteid dekoreeritakse igal aastalõpul, siis võiks ka hoovides olla rohkem jõuluvalgustust. Seepärast pöördusimegi üleskutsega elanike poole, et kui silma on jäänud mõni kena puu, hoone või hooviala, mis võiks olla jõuluajal kaunistatud kas dekoratsiooni või valgustusega, siis sellest võiks anda linnaosa valitsusele teada,“ selgitas Kesklinna vanem Vladimir Svet. 

Kõigist laekunud ideedest valib linnaosa valitsus välja parimad ja linnaruumi sobivamad, mille teostus pakuks jõulutunnet võimalikult paljudele inimestele. Seega tulevad kõne alla ennekõike kohad, mis on avatud ja linnaruumis nähtav. Kesklinna valitsus ootab ideid aadressil Nunne tn 18 või e-aadressil kylly.annus@tallinnlv.ee hiljemalt 1. novembriks.  

Samal ajal jätkuvad ka Raekoja platsile püstitatava jõulupuu otsingud. Esinduskuusk peaks jõudma pealinna 8. novembriks.  

Uudise rubriigid: