mittetulundustegevus mai 2005

Mittetulundustegevuseks raha eraldamine 2005

               

Regist.nr Reg.kuupäev Organisatsioon Esindaja Vastus Summa Märkus Lepingu nr
9-34/04/206 17.12.2004 UÜ Kultorg Tuuli Reinsoo jah 25 000   9-33/1
9-34/04/207 17.12.2004 OÜ Muhe ja Tore Marko Tiidelepp jah 8000   9-33/2; 9-33/16
9-34/04/208 20.12.2004 Loomingulise Arengu ja Noorsoo Sotsiaalse Adapteerimise keskus Elvira Starik ei      
9-34/04/209 20.12.2004 MTÜ Muutus Ivar Tröner Taotlus saadeti Sotsiaal- ja Tervishoiuametile
9-34/04/210 28.12.2004 Tallinna Muusikakeskkool Toivo Peäske jah 5000   9-33/3
9-34/04/211 30.12.2004 TLN Noorte Muusikute Keskus Igor Besstšotnov ei      
9-34/04/212 30.12.2004 MTÜ BGC Grupp Lauri Elevant jah 5000   9-33/4
9-34/1 03.01.2005 MTÜ Vaba Stiil Nona Viro jah 2000   9-33/5
9-34/2 03.01.2005 MTÜ Integratsiooni ABC Toivo keva ei      
9-34/3 03.01.2005 MTÜ Nukufilmi Lastestuudio Katrin Kuusik jah 12 000   9-33/6
9-34/4 04.01.2005 MTÜ Viru Noorsoo Areng Anna Botšarova ei      
9-34/5 04.01.2005 Tallinna Eeslinna Uurimisbüroo Robert Nerman jah 10 000   9-33/7
9-34/6 13.01.2005 Eesti Severjanini Kultuuriselts Valentina Bannikova ei      
9-34/7 13.01.2005 MTÜ Viru Noorsoo Areng Anna Botšarova ei      
9-34/8 13.01.2005 TNK "Kodulinn" Tiina Mägi jah 9000   9-33/14
9-34/9 17.01.2005 MTÜ Spordiklubi Põhjatäht Arvo Junti jah 8000   9-33/15
9-34/10 17.01.2005 MTÜ Perekoolitusühing Sina ja Mina Ruti Einpalu jah 15000   9-33/10
9-34/11 17.01.2005 Paul Kerese Maleklubi Iivo Nei jah Toetus eraldati reservfondist
9-34/12 17.01.2005 MTÜ Teater Varius Heidi Sarapuu jah 15000   9-33/8
9-34/13 17.01.2005 Vene Noorsooteater Aleksandr Puolakainen jah 10500   9-33713
9-34/14 18.01.2005 MTÜ Eesti Kinoliit Liisi Ree jah 4000   9-33/11
9-34/15 18.01.2005 MTÜ Eesti Kinoliit Liisi Ree ei      
9-34/16 18.01.2005 MTÜ Eesti Kinoliit Liisi Ree ei      
9-34/17 18.01.2005 MTÜ Eesti Kinoliit Erika Laansalu ei      
9-34/18 18.01.2005 MTÜ Heinavanker Olev Poll jah 10000   9-33/9
9-34/19 18.01.2005 MTÜ Integratsiooni Loominugukeskus ALMARI Janina Listšenko jah 3000   9-33/12
9-34/20 24.01.2005 MTÜ Viru Noorsoo Areng Anna Botšarova ei      
9-34/21 24.01.2005 Eesti Kabeliit Viktoria Lehtmets jah 3000   9-33/26
9-34/22 24.01.2005 MTÜ Puruvanakesed Aili Kogerman jah 10000   9-33/17
9-34/23 24.01.2005 Positiivse Mõtlemise ja Kultuuri Edendamise Sihtasutus Imre Vallikivi ei      
9-34/24 25.01.2005 Tallinnna Leningradi Blokaadi Selts Niina Pavlova jah 1800   9-33/24
9-34/25 26.01.2005 Noorte Teater-Stuudio Grotesk Tatjana Buinova ei      
9-34/26 27.01.2005 MTÜ Noorsooprojekt Anto Liivat jah 7000   9-33727
9-34/27 31.01.2005 Eesti Meestelaulu Selts Alla Eenma jah 2000   9-33/23
9-34/28 31.01.2005 MTÜ Lauluteater "Perekrjostok" Aleksandra Solovjova-Kull ei      
9-34/29 31.01.2005 FIE Nikolai Shvets Nikolai Shvets jah 7000   9-33/22
9-34/30 31.01.2005 MTÜ Rokkijad Venno Loosaar jah 13000   9-33/28
9-34/31 31.01.2005 Edo-Do Konstantin Iljenko ei      
9-34/32 01.02.2005 MTÜ Vana-Unitas Tiina Laherand ei      
9-34/33 01.02.2005 Noorte Spordi- ja Tehnikaklubi "Master" Vjatseslav Stepanov ei      
9-34/34 01.02.2005 MTÜ Korvapalliklubi Kalevi Pijad Heino Rebane ei      
9-34/35 07.02.2005 MTÜ Integratsiooni ABC Toivo Keva ei      
9-34/36 07.02.2005 Eesti Lavamuusika Ühing Elari Lend ei      
9-34/37 07.02.2005 MTÜ Sonico Elari Lend ei      
9-34/38 07.02.2005 MTÜ Sonico Elari Lend ei      
9-34/39 09.02.2005 Eesti Rindemeeste Ühendus Erich Lõhmus jah 10000   9-33/21
9-34/40 09.02.2005 FIE Meelis Vahar Meelis Vahar ei      
9-34/41 09.02.2005 FIE Meelis Vahar Meelis Vahar jah 5000   9-33/20
9-34/42 14.02.2005 Tallinna Spordiselts Kalev Mati Liim jah 5220   9-33/25
9-34/43 14.02.2005 Eesti Ukrainlatse Kongress Vira Konõk jah 1000   9-33/19
9-34/44 15.02.2004 MTÜ Stuudio Sonare Ene Kiidli ei      
9-34/45 15.02.2005 MTÜ Teine Ring Maarika Kärp jah 4000   9-34/18
9-34/46 16.02.2005 Tallinna Muusikakool FIE Aini Härm jah 4000   9-33/35
9-34/47 16.02.2005 MTÜ UFT Grupp Vitali Pantšenko ei      
9-34/48 16.02.2005 MTÜ Visuaalvaramu Ühing Gennadi Meleshko ei      
9-34/49 21.02.2005 Spordiklubi Rullest Rita Rink jah 15000   9-33/29
9-34/50 21.02.2005 RRÜL Lüüra Liidia Kõlvart jah 25000   9-33/33
9-34/51 22.02.2005 Eesti Punase Risti Tallinna Selts Lilia Gontšarenko jah 57600   9-33/34
9-34/52 23.02.2005 Sillamäe Majanduse ja Juhtimise Instituut Ljudmilla Tamp ei      
9-34/53 28.02.2005 MTÜ 8 BIT Erkki Puolakainen ei      
9-34/54 28.02.2005 SA Tudengipäevad Meeli Lepson ei      
9-34/55 28.02.2005 Tallinna Spordiselts Kalevi kergejõustikukool Charles Vallmann jah 5250   9-33/32
9-34/56 28.02.2005 Lasteansambel Neposedõ Natalja Baranova jah 10000   9-33/37
9-34/57 01.03.2005 MTÜ Tallinna Gospelkoor Virge Viljus ei      
9-34/58 01.03.2005 MTÜ Viru Noorsoo Areng Ruslan Furman ei      
9-34/59 01.03.2005 TNK "Kodulinn" Tiina Mägi jah 2500   9-33/36
9-34/60 03.03.2005 Maleklubi "Vabaettur" Mari Kinsigo jah 8000   9-33/31
9-34/61 07.03.2005 Tallinna Eeslinna Uurimisbüroo Robert Nerman jah 15000   9-33/38
9-34/62 07.03.2005 MTÜ TIMkool Irina Moronova ei      
9-34/63 08.03.2005 MTÜ Eesti Spordiselts Kalev Lembe Laas jah 15000   9-33/30
9-34/64 09.03.2005 FIE Meelis Vahar FIE Meelis Vahar jah 5000   9-33/45
9-34/65 11.03.2005 MTÜ Lauateater "Perekrjostok" Aleksandra Solovjova-Kull ei      
9-34/66 11.03.2005 Tallinna Pensionäride Ühendus Anne-ly Nilisk jah 8650   9-33/46
9-34/67 11.03.2005 Junior Achievementi Arengufond Epp Vodja jah 4000   9-33/39
9-34/68 14.03.2005 Eesti Rindemeeste Ühendus Maime Kangur jah 3000   9-33/47
9-34/69 14.03.2005 MTÜ Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumi Arengu Ühing Galina Nikitina ei      
9-34/70 14.03.2005 MTÜ Euroopa Noorsooparlamendi Eesti Komitee Kari Käsper ei      
9-34/71 14.03.2005 MTÜ Tantsustuudio Let`s Dance Kai Meristo ei      
9-34/72 15.03.2005 MTÜ Butafoori Lasteklubi Johanna Ranne ei      
9-34/73 15.03.2005 Positiivse Mõtlemise ja Kultuuri Edendamise Sihtasutus Imre Vallikivi jah 34644   9-33/44
9-34/74 15.03.2005 Eesti Kabeliit Viktoria Lehtmets jah 14000   9-33/40
9-34/75 16.03.2005 Slaavi Kultuurideühing Nikolai Solovei ei      
9-34/76 16.03.2005 MTÜ teine Ring Maarika Kärp jah 23320   9-33/43
9-34/77 16.03.2005 Tallinna Piiskoplik Toomkogudus Raido Rüütel jah 40000   9-33/41
9-34/78 16.03.2005 Eesti Sakutide Malev Ülo Mandre ei      
9-34/79 16.03.2005 MTÜ Disaini ja Arhitektuurigalerii Maile Grünberg jah 19000   9-33/42
9-34/80 31.03.2005 MTÜ Sofiit Klubi Natalja Matšenene ei      
9-34/81 01.04.2005 Võimlemisklubi "Piruett" Mall Kalve ei      
9-34/82 05.04.2005 MTU 8 BIT Erkki Puolakainen ei      
9-34/83 05.04.2005 MTÜ Integratsiooni Loomingukeskus ALMARI Janina Lištšenko ei      
9-34/84 05.04.2005 Eesti Lavamuusika Ühing Elari Lend jah 5000   9-33/59
9-34/85 05.04.2005 MTÜ ZERKALO Mihhail Zujev ei      
9-34/86 05.04.2005 MTÜ teater VARIUS Heidi Sarapuu jah 5000   9-33/62
9-34/87 08.04.2005 Spordiklubi EDU-DO Konstantin Iljenko jah 4620   9-33/49
9-34/88 11.04.2005 Vanurite Eneseabi- ja Nõustamisühing Ene-Reet Veiper jah 5000   9-33/48
9-34/89 11.04.2005 MTÜ Integratsiooni ABC Toivo Keva jah 10000   9-33/57
9-34/90 14.04.2005 FIE Meelis Vahar FIE Meelis Vahar ei      
9-34/91 14.04.2005 Tallinna Reaalkooli Hoolekande Selts Jaana Roht jah 7000   9-33/53
9-34/92 15.04.2005 TNK Kodulinn Tiina Mägi jah 10500   9-33/50
9-34/93 21.04.2005 FIE Riina Männik FIE Riina Männik ei      
9-34/94 21.04.2005 Relvajõu- ja Sõjaveteranide Liit Alexander Esipov jah 3500    
9-34/95 21.04.2005 Tallinna Spordiselts Kalev Charles Vallmann ei      
9-34/96 21.04.2005 MTÜ ARENA Priit Talv ei      
9-34/97 21.04.2005 TNK Kodulinn Tiina Mägi jah 6000   9-33/51
9-34/98 21.04.2005 MTÜ Tantsutrupp MODUS Piret Torm-Kriis ei      
9-34/99 21.04.2005 Nõmme Kergejõustikuklubi Toomas Berendsen jah 5000   9-33/61
9-34/100 21.04.2005 Tallinna Ülikool Linda Kardna ei      
9-34/101 21.04.2005 MTÜ Kontsertorganisatsioon Noored Talendid Svea Pillau jah 2000   9-33/55
9-34/102 21.04.2005 MTÜ Lauateater PEREKRJOSTOK Aleksandra Solovjova-Kull jah 3000   9-33/52
9-34/103 21.04.2005 MTÜ Johannes Aaviku selts Helgi Vihma ei      
9-34/104 21.04.2005 MTÜ Vaba Stiil Nona Viro ei      
9-34/105 21.04.2005 MTÜ Vaba Stiil Nona Viro jah 5250   9-33/54
9-34/106 21.04.2005 MTÜ Verbal Dance Katrin Villems jah 7000   9-33/63
9-34/107 21.04.2005 MTÜ Saltatores Revalienses Virve Kurbel jah 5000   9-33/56
9-34/108 21.04.2005 Tln Noorte Muusikute Keskus Igor Besstšotnov ei      
9-34/109 21.04.2005 THK Kullo Epp Leikop jah 3750   9-33/58
9-34/110 21.04.2005 MTÜ Miikaeli Ühendus Risto Paju jah 3000   9-33/60
9-34/111 21.04.2005 Tln Noorte Muusikute Keskus Igor Besstšotnov ei      
9-34/112 27.04.2005 Paul Kerese Maleklubi Iivo Nei jah 10000   9-33/65
9-34/113 27.04.2005 MTÜ Esto Maxibasket Hans Moon jah 5000   9-33/66
9-34/114 28.04.2005 MTÜ Viru Noorsoo Areng Larissa Kaur jah 5000   9-33/79
9-34/115 28.04.2005 Rahvajooksu Klubi Uno Lipp jah 11000   9-33/68
9-34/116 02.05.2005 Tallinna Noorte Naiste ja Noorte Meeste Kristlik Ühing Katrin Ohno

jah                    1890

  9-33/80
9-34/117 02.05.2005 Tallinna Alushariduse Juhtide Ühendus Ave Laisaar jah 5000   9-33/70
9-34/118 02.05.2005 Revalia Lauluselts Anne Ojalo jah 1000   9-33/71
9-34/119 02.05.2005 Eesti Kabeliit Janek Mäggi jah 2000   9-33/77
9-34/120 02.05.2005 Slaavi Kultuurideühing Nikolai Solovei jah 10000   9-33/73
9-34/121 09.05.2005 MTÜ Raavis Koidula Raudmägi jah 3000   9-33/76
9-34/122 09.05.2005 Stuudio Sonare Ene Kiidli ei      
9-34/123 09.05.2005 Tallinna Spordiselts Kalev Charles Vallmann jah 12250   9-33/67
9-34/124 09.05.2005 Paul Kerese Maleklubi Iivo Nei jah 3850   9-33/72
9-34/125 11.05.2005 MTÜ Nukufilmi Lastestuudio Katrin Kuusik ei      
9-34/126 12.05.2005 Tallinna Spordiselts Kalev Mati Liim ei      
9-34/127 12.05.2005 Tallinna Noorte Naiste ja Noorte Meeste Kristlik Ühing Katrin Ohno jah 3000   9-33/69
9-34/128 12.05.2005 MTÜ Zerkalo Mihhail Zujev ei    
9-34/129 13.05.2005 Elisa Andmesideteenused AS Jaanus Loog jah 24072   9-33/
9-34/130 13.05.2005 Eesti Kujurite Ühendus Mari-Liis Tammi-Kelder jah 20000   9-33/75
9-34/131 13.05.2005 Vene Romansi Klubi Olga Bunder jah 8000   9-33/74
9-34/132 13.05.2005 MTÜ Butafoori Lasteklubi Johanna Ranne ei      
9-34/133 16.05.2005 Tallinna Eeslinna Uurimisbüroo Robert Nerman ei    
9-34/134 16.05.2005 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi Mari Kinsigo jah 2500   9-33/78
9-34/135 16.05.2005 OÜ Consono Ülo Krigul jah                  20000    lepingut ei sõlmitud
9-34/136 17.05.2005 Vene Noorsooteater Aleksandr Puolakainen ei      
9-34/137 18.05.2005 MTÜ Tantsuansambel Sõprus Kadri Valner ei      
9-34/138 18.05.2005 Eesti Vabadusvõitlejate Tallinna Ühenduse Ants Teder jah 3000   9-33/88
9-34/139 18.05.2005 OÜ Arsis Aivar Mäe jah 1960   9-33/82
9-34/140 26.05.2005 MTÜ Caritas Eesti Jaano Rässa ei      
9-34/141 26.05.2005 Eesti Kunstimuuseum Kai Tuvik ei      
9-34/142 01.06.2005 MTÜ Integratsiooni ABC Toivo Keva jah 5000   9-33/83
9-34/143 01.06.2005 MTÜ Lasteekraani Muusikastuudio Aarne Saluveer jah 2500   9-33/84
9-34/144 01.06.2005 MTÜ Viivo Muusika Zoja Tumanova ei      
9-34/145 08.06.2005 MTÜ Vaba Stiil Nona Viro ei      
9-34/146 10.06.2005 Vene Romansi Klubi Olga Bunder jah 7000   9-33/85
9-34/147 10.06.2005 MTÜ Eesti Kujunduskunstnike Ühendus Irina Timusk ei      
9-34/148 13.06.2005 Lunavista OÜ Urmas Reitelmann jah 7760   9-33/86
9-34/149 13.06.2005 Tallinna Eeslinna Uurimisbüroo Robert Nerman ei      
9-34/150 13.06.2005 MTÜ AEGEE-Tallinn Kristjan Lepp ei      
9-34/151 13.06.2005 Vanurite eneseabi ja nõustamisühing Ene Veiper jah 4000   9-33/87
9-34/152 30.06.2005 Vene Noorsooteater Aleksandr Puolakainen jah 1500   9-33/94
9-34/153 04.07.2005 MTÜ Viru Noorsoo Areng Larissa Kaur jah 7000   9-33/92
9-34/154 11.07.2005 Lasteansambel Neposedõ Natalja Baranova jah 9000   9-33/95
9-34/155 13.07.2005 MTÜ Tantsustuudio Lets Dance Kai Meristo ei      
9-34/156 13.07.2005 MTÜ Puruvanakesed Külly Kikas jah 4300   9-33/90
9-34/157 13.07.2005 MTÜ Integratsiooni ABC Toivo Keva jah 5000   9-33/91
9-34/158 14.07.2005 Eesti Rendžuliit Ants Soosõrv jah 5000   9-33/93
9-34/159 18.07.2005 MTÜ Butafoori Lasteklubi Johanna Ranne ei      
9-34/160 18.07.2005 MTÜ Butafoori Lasteklubi Hinge Vilas ei      
9-34/161 18.07.2005 MTÜ Butafoori Lasteklubi Natalia Sillaste ei      
9-34/162 18.07.2005 MTÜ Butafoori Lasteklubi Ilme Kristelstein ei      
9-34/163 18.07.2005 Korvpalliklubi Kalevi Pojad Heino Rebane ei      
9-34/164 18.07.2005 MTÜ Rahvajooksu Klubi Uno Lipp ei      
9-34/165 19.07.2005 Eesti Klaasikunstnike Ühendus Maret Sarapu ei      
9-34/166 19.07.2005 FIE Meelis Vahar Meelis Vahar ei      
9-34/167 19.07.2005 Tallinna Spordiselts Kalev Charles Vallmann jah 1000   9-33/96
9-34/168 19.07.2005 MTÜ Heinavanker Olev Poll ei      
9-34/169 25.07.2005 UFT grupp MTÜ Vitali Pantšenko jah 5200    
9-34/170 25.07.2005 Slaavi Kultuurideühing Nikolai Solovei ei      
9-34/171 01.08.2005 Tallinna Reaalkooli Hoolekande Selts Karmela Molodõk jah 10000   9-33/100
9-34/172 01.08.2005 Eesti Aserbaidžaani kultuurikeskus "Ajdan" Nijazi Gadzijev jah      
9-34/173 02.08.2005 MTÜ Eesti Klavessiinisõprade Tsunft Imbi Tarum ei      
9-34/174 08.08.2005 MTÜ teater Varius Heidi Sarapuu jah 4000    
9-34/175 08.08.2005 Tallinna Spordiselts Kalev Charles Vallmann jah 2000   9-33/102
9-34/176 09.08.2005 Eesti Punase Risti Tallinna Selts Lilia Gontšarenko jah      
9-34/177 09.08.2005 MTÜ Teater Max Moda Margit Leerimaa jah 1000   9-33/101
9-34/178 16.08.2005 MTÜ Sofiit Klubi Natalja Matšenene ei      
9-34/179 16.08.2005 MTÜ Vabaettur Igor Krupenski jah 5000   9-33/97
9-34/180 16.08.2005 Spordiklubi Taifu Igor Geraštšenko jah 5000   9-33/99
9-34/181 16.08.2005 MTÜ Falck Noorteklubi Aire Johanson ei      
9-34/182 22.08.2005 Tudengipäevade Sihtasutus Meeli Lepson ei Raha eraldati reservfondist
9-34/183 22.08.2005 KalaMari Mood OÜ Mari Martin ei      
9-34/184 22.08.2005 Tallinna Noorte Muusikute Keskus Igor Besstšotnov jah 5000   9-33/98
9-34/185 22.08.2005 MTÜ Crescendo Lehari Kaustel ei Raha eraldati reservfondist
9-34/186 22.08.2005 MTÜ BGC Grupp Lauri Elevant ei Raha eraldati reservfondist
9-34/187 02.09.2005 MTÜ Igiliikur Eva Saar ei Raha eraldati reservfondist
9-34/188 02.09.2005 MTÜ Lauluteater Perekrjostok Aleksandra Solovjova jah 1500   9-33/112
9-34/189 02.09.2005 MTÜ Tallinna Gospelkoor Virge Viljus jah 2000   9-33/113
9-34/190 02.09.2005 MTÜ Lasteekraani Muusikastuudio Aarne Saluveer jah 7500   9-33/114
9-34/191 02.09.2005 MTÜ Lasteekraani Muusikastuudio Eve Viilup jah

 3500

  9-33/122
9-34/192 05.09.2005 Tallinna Spordiselts Kalev Mati Liim jah 500   9-33/103
9-34/193 08.09.2005 Tallinna Noorte Klubi Kodulinn Tiina Mägi jah 4000   9-33/108
9-34/194 13.09.2005 MTÜ Ensemble Voces Musicales Riin Eensalu jah 10000   9-33/109
9-34/195 16.09.2005 MTÜ Tantsutrupp Modus Sirli Kriis jah 2000   9-33/110
9-34/196 16.09.2005 Võimlemisklubi Piruett Mall Kalve jah 5000   9-33/107
9-34/197 20.09.2005 Integratsiooni Looingukeskus Almari Janina Lištšenko jah 2000   9-33/106
9-34/198 20.09.2005 Lastekaitse Liit Kersti Puhm jah 4000   9-33/105
9-34/199 20.09.2005 MTÜ Nukufilmi Lastestuudio Ruth-Helene Melioranski jah 612   9-33/104
9-34/200 20.09.2005 Spordiklubi Rullest Rita Rink jah 4500   9-33/111

9-34/201 22.09.2005 Eesti Klavessiinisõprade Tsunft Saale Metsar ei      
9-34/202 27.09.2005 Vene Romansi Klubi Olga Bunder jah 5000   9-33/118
9-34/203 03.10.2005 EstKoorFest Tiina Mee jah 5000   9-33/128
9-34/204 03.10.2005 MTÜ Avasta Anded Kristjan Rosin ei      
9-34/205 03.10.2005 Vesiaeroobika Liit Margit Lipstuhl jah 5000   9-33/119
9-34/206 11.10.2005 Tallinna Noorte Muusikute Keskus Igor Besstšotnov jah 5000   9-33/123
9-34/207 11.10.2005 Tallinna Spordiselts Kalev Charles Vallmann jah 4200   9-33/116
9-34/208 11.10.2005 Tallinna Pensionäride Ühendus Anne-Ly Nilisk jah 3500   9-33/117
9-34/209 12.10.2005 Raavis Koidula Raudmägi jah 5000   9-33/115
9-34/210 14.10.2005 Eesti Klavessiinisõprade Tsunft Imbi Tarum jah      
9-34/211 14.10.2005 Noorteklubi Kodulinn Tiina Mägi jah 7000   9-33/125
9-34/212 14.10.2005 Ühing Heinavanker Olev Poll jah 5000   9-33/121
9-34/213 14.10.2005 Tallinna Prantsuse Lütseumi Sihtkapital Mirell Sui jah 10000   9-33/126
9-34/214 14.10.2005 MTÜ Crescendo Lehari Kaustel jah 10000   9-33/127
9-34/215 17.10.2005 MTÜ Eesti Kinoliit Tiit Laur ei      
9-34/216 17.10.2005 MTÜ Eesti Kinoliit Tiit Laur ei      
9-34/217 18.10.2005 RK Hariduse MTÜ     Edastatud Tallinna Haridusametile
9-34/218 18.10.2005 Vene Koorikapell Olga Tungal jah 5000   9-33/120
9-34/219 18.10.2005 Paul Kerese Maleklubi Iivo Nei jah 5000   9-33/124
9-34/220 18.10.2005 Lastekaitse Liit Anniki Tikerpuu ei      
9-34/221 18.10.2005 Eesti Spordiselts Kalev Ain Sepp ei      
9-34/222 28.10.2005 MTÜ Hereditas Taivo Niitvägi ei      
9-34/223 28.10.2005 MTÜ Sofiit Klubi Natalja Matšenene ei      
9-34/224 28.10.2005 MTÜ Lasteansambel Neposedõ Natalja Baranova jah 8500   9-33/135
9-34/225 28.10.2005 Junior Achievementi Arengufond Epp Vodja jah 5000   9-33/139
9-34/226 28.10.2005 MTÜ Viru Noorsoo Areng Aleksandr Apolinsky jah 6000   9-33/132
9-34/227 07.11.2005 MTÜ Puruvanakesed Eevi-Ester Nõmme jah 7000   9-33/130
9-34/228 07.11.2005 Eesti Ukrainlaste Kongress Vira Konõk jah 5000   9-33/137
9-34/229 07.11.2005 Corelli Music Mail Sildos jah 5000   9-33/140
9-34/230 10.11.2005 Lauluteater Perekrjostok Aleksandra Solovjova jah 1000   9-33/138
9-34/231 11.11.2005 Tallinna Spordiselts Kalev Charles Vallmann jah 5000   9-33/133
9-34/232 11.11.2005 Tallinna Noorte Muusikute Keskus Igor Besštšotnov jah 5400   9-33/129
9-34/233 11.11.2005 Tallinna Pensionäride Ühendus Robert Valma jah 10000   9-33/131
9-34/234 14.11.2005 MTÜ Noored Talendid Svea Pillau jah 2000   9-33/141
9-34/235 14.11.2005 MTÜ Eesti Metodisti Kirik Uno Looris jah 5000   9-33/142
9-34/236 16.11.2005 FIE Meelis Vahar Meelis Vahar jah 5000   9-33/134
9-34/237 16.11.2005 MTÜ Mesimurakas Toomas Kaljumaa jah 5000   9-33/136
9-34/238 16.11.2005 Heiki Kongi Heiki Kongi ei Edastatud Vanalinna Päevade komisjonile
9-34/239 24.11.2005 MTÜ Eesti Severjanini Selts Valentina Bannikova jah 3000   9-33/145
9-34/240 24.11.2005 Eestimaa Valgevenelaste Assotsiatsioon Niina Savinova jah 5000   9-33/146
9-34/241 24.11.2005 FIE Toomas Zupping Toomas Zupping jah 2000   9-33/148
9-34/242 28.11.2005 Vanurite eneseabi ja nõustamisühing Ene-Reet Veiper jah 5000   9-33/147
9-34/243 02.12.2005 UÜ Kultorg Indrek Leht jah 30000   9-33/143
9-34/244 02.12.2005 MTÜ Crescendo Lehari Kaustel jah 8700   9-33/144
9-34/245 02.12.2005 MTÜ Sonico Timm Rannu jah 10200   9-33/154
9-34/246 02.12.2005 Kesklinna Vene Gümnaasiumi Arengu Ühing Galina Nikitina ei      
9-34/247 02.12.2005 Lauluteater Perekrjostok Aleksandra Solovjova ei      
9-34/248 06.12.2005 Tallinna Noorte Muusikute Keskus Igor Besstšotnov jah 5100   9-33/153
9-34/249 14.12.2005 MTÜ Indigos Triin Anni jah 5100   9-33/152
9-34/250 14.12.2005 Teater Max Moda Tatjana Hlebnikova jah 8000   9-33/151
9-34/251 15.12.2005 Ensemble Voces Musicales Riin Eensalu jah 7800   9-33/157
9-34/252 15.12.2005 Tallinna Spordiselts Kalev Charles Vallmann jah 10000   9-33/156
9-34/253 19.12.2005 MTÜ Butafoori Lasteklubi Johanna Ranne ei      
9-34/254 19.12.2005 Ühing Heinavanker Olev Poll jah 7800   9-33/158
9-34/255 20.12.2005 Tallinna Noorteklubi Kodulinn Tiina Mägi jah     9-33/150
9-34/256 20.12.2005 MTÜ BGC Grupp Sten Rinne jah 12000   9-33/159
9-34/257 20.12.2005 MTÜ Kultuurisillad Tatjana Petkova        
9-34/258 21.12.2005 MTÜ Kirja Nova Inna Kirjanova jah 1050   9-33/149
9-34/259 21.12.2005 OÜ Hamburg Büroo Hannes Hamburg jah 15000   9-33/160
9-34/260 21.12.2005 Tallinna Alushariduse Juhtide Ühendus Pille Kibur jah 15000   9-33/155





 

Viimati muudetud: 10.05.2005