19.06.2019

Konkursi_kuulutus_eesti_keele_kandja_juuni_2019

Tallinna Kihnu Lasteaed otsib oma nooruslikku meeskonda õpetajat, eesti keele kandjat- osalise keelekümbluse mudeliga rühma (koormus 1,0 ametikohta).

 

Tallinna Kihnu Lasteaed otsib oma nooruslikku meeskonda õpetajat, eesti keele kandjat- osalise keelekümbluse mudeliga rühma                   (koormus 1,0 ametikohta).

 Sind ootavad tööle 3-4 aastased vahvad lapsed, nende vanemad  ja sõbralikud meeskonnakaaslased. See töökoht on just Sulle sobiv, kui oled eelnevalt töötanud eesti õppekeelega rühmas ja otsid oma töös uusi ning põnevaid väljakutseid.

 

 

Oled oodatud kandideerima, kui Sul on valmisolek töötada teisest kultuuriruumist pärit lastega ja soov õpetajana rakendada lapsest lähtuvat mõtteviisi. Ainult meie lasteaias saad oma töös kasutada põnevat Päevasõna metoodikat. Omalt poolt pakume motiveerivat töökeskkonda ja tuge lasteaia keelekümblusrühma eesti keele kandja põhikoolituse  näol.

Eeldatav tööle asumise aeg- august

 

Kandideerimisel vajalikud dokumendid:

  • kirjalik avaldus;
  • HTM koolieelsete lasteasutuste pedagoogide kvalifikatsiooninõuetele vastavuse dokumendid (kõrgharidust ja pedagoogilist kompetentsi tõendavad dokumendid);
  • C1- eesti keele tase
  • Motivatsioonikiri, kus kirjeldad pedagoogilisi kompetentse
  • elulookirjeldus, sh töö- või teenistuskäik;

 

Ootame kandideerimise dokumente postiaadressil: Kihnu 1, Tallinn, 13913, Tallinna Kihnu Lasteaed või digitaalselt allkirjastatuna meiliaadressil info@kihnula.edu.ee hiljemalt 3. juuli 2019,  märgusõnaga „konkurss“.

 

 

Uudise rubriigid: