Kaarli pst 9-18 korteriomand

Vaata pilte

Vaata kaardil

Enampakkumise tingimused

 

 

 

 

DOKUMENDID:

DOKUMENDID

 

Alghind:

63 900 eurot

Pakkumised esitada hiljemalt:

9. detsember 10:30

Pakkumised avatakse:

9. detsember 10.35

Tagatisraha suurus:

6 390 eurot

Lisainfo:

Tallinna linnas, Kesklinna linnaosas asuv Kaarli pst 9-18 korteriomand (kinnistusregistriosa nr 15365401, 919/14378 mõttelist osa kinnistust, katastritunnus 78401:107:0980, sihtotstarve elamumaa 90%, ärimaa 10%, pindala 1783 m2, ja reaalosana mitteeluruum nr 18, mille üldpind on 91,9 m2).

Kitsenduste mõjuala: elektripaigaldise kaitsevöönd, sideehitise kaitsevöönd, geodeetilise märgi kaitsevöönd, muinsuskaitseala või kinnismälestise kv, gaasipaigaldise kaitsevöönd, surveseadme kaitsevöönd.

Elamul puudub energiamärgis.

Mitteeluruum asub soklikorrusel. Sissepääs mitteeluruumi on hoovist läbi üldkasutatavate ruumide. Sissepääsu elamu tänavapoolsest trepikojast on korteriühistu sulgenud trepiosa halva seisukorra tõttu.

Mitteeluruumi koosseisu kuulub neli ruumi, millest üks on eraldiseisev ning ülejäänud kolmest koos asetsevast ruumist pääseb korteriomandite omanike kaasomandisse kuuluvatesse ruumidesse (sanitaarruumid ja köögiosa). Kaasomandis olevatele ruumidele juurdepääsu reguleerivad kokkulepped puuduvad. Korteriomandi plaaniga on võimalik tutvuda kodulehel aadressil https://www.tallinn.ee/kinnisvara/tallinn-muub-kinnisvara-enampakkumine  Kaarli pst 9-18 korteriomandi tutvustaval lehel dokumentide all.

Mitteeluruumid on rahuldavas seisukorras. Mitteeluruumi koosseisus puuduvad sanitaarruumid, veevarustus ja kanalisatsioon.

Mitteeluruumis paiknevad korteriomanike ühiseks kasutamiseks vajalikud kommunikatsioonid, küttetorud, püstikud, vee- ja kanalisatsioonitorud, mis vastavalt korteriomandi- ja korteriühistuseaduse § 4 lõikele 3 ei ole lepingu esemeks oleva korteriomandi reaalosa esemeks ning korteriomandile peab võimaldama eelnimetatud seadmetele juurdepääsu nende korrashoiuks ja hooldamiseks vajalike tööde teostamiseks.

Mitteeluruum ei ole kasutusse antud.

 

Viimati muudetud: 10.11.2021