Avaleht › Lasteaed Kirsike

 

Teid tervitab lasteaia Kirsike sõbralik pere

Tallinna Lasteaed Kirsike asub Lasnamäe linnaosas, aadressil Paekaare 76. Lasteaed alustas tegevust 1979. aastal Tallinna 78. Lastepäevakodu nime all. Lasteaed on avatud tööpäevadel kell 7:00-19:00.

Lasteaias on 12 vene õppekeelega rühma. Juba sõimelapsed õpivad muusikatundides eesti keelt ning kõik Lasteaia Kirsike lapsed saavad alates kolmandast eluaastast regulaarselt eesti keele tunde. 

 

Kirsikeylevalt.jpg

Õppe- ja kasvatustöö toimub lähtuvalt lapsest, tema arengust, huvidest, soovidest ja individuaalsetest vajadustest. Meie lasteaias on lapsesõbralik õppe- ja kasvukeskkond. Rühmad on hästi sisustatud. Igas rühmas on puitmööbel ning arendavad mängu- ja õppevahendid. Lastel on võimalus mängida nii grupis kui ka individuaalselt. Õppimine toimub meie lasteaias mängu kaudu, sest huvi teadmiste vastu kujundatakse mängu abil.

Vajadusel saavad lapsed ka abi spetsialistidelt - logopeedilt ja psühholoogilt. Muusika ja eesti keele tegevuste abil õpivad lapsed tundma Eesti rahvakultuuri traditsioone ja eesti keelt: mängivad mänge, annavad etendusi ja laulavad laule.

Lasteaed asub mugavas, kaunilt haljastatud ja laste jaoks soodsas asukohas. Meie lasteaia lastele on loodud tingimused looduse tundmaõppimiseks oma õuealal. Lasteaia missiooniks on kindlustada lastele sõbralik, soodne ja turvaline õpikeskkond ning integreerida lapsi mängude kaudu Eesti ühiskonda.

Vaata ka: lasteaedkirsike.weebly.com

По-русски

 

 Lehekülge haldab Aet Mikli, tel 6 216 376