13.09.2021

Suvenoppeid

Maarika Laiv - Aasta klassijuhataja 2021

Äsja alanud õppeaasta alguses saime toreda uudise. Tallinna Haridusamet kuulutas välja pealinna tunnustatud õpetajad, hariduse sõbrad, haridusjuhid ja -teod. Valitute hulgas on ka Kivimäe kooli õpetaja Maarika Laiv, kes juhatab 7.b klassi. Tunnustused antakse üle 8. oktoobril „Õnneliku õpetaja galal“. Palju õnne!

2. koht bioloogiaolümpiaadi lõppvoorus

Bioloogiaolümpiaadid on meie kooli õpilastele sageli tunnustust toonud, aga sel korral lausa vabariiklikul tasemel. 8.a klassi õpilane Kreete  Jaaksaar läbis edukalt nii kooli- kui ka piirkonnavooru ja pääses augustis toimunud lõppvooru. (Põhikooli õpilastele korraldatakse lõppvoor tavaliselt 2-3 päevase looduslaagrina ja sel aastal toimus see Luua Metsanduskoolis.) Kreetel, kel tuli vastata teoreetilistele küsimustele ja teha ka praktilisi ülesandeid, jätkus teadmisi ning oskusi mõlemas vallas – tulemuseks suurepärane 2. koht. Kiidusõnad ka õpetaja Annika Pukile. Palju õnne! 

Eripreemia luulevõistluselt

Kevadel kutsus noorteinfoportaal Teeviit osalema keskkonnateemalisel luulevõistlusel „Kaitseme kasvupinda“. Korraldajate üllatuseks saabus üle 180 luuletuse. Pärast mahukat ja pingelist hindamist tegi žürii oma valiku ja püüdis luulemerest mõned kuldkalad, mis tunnustust väärisid. „Õngekonksu otsa“ jäi ka meie kooli 5.b klassi õpilase Aron Reissaare luuletus „Ööviiul“. Õpetaja Monika Pahla hoolealuse luuleread   pälvisid žürii eripreemia kaitsealusele taimeliigile hääle andmise eest. Kerget sulge ka edaspidiseks!

Selgus suve klassijuhataja

Tallinna Haridusamet kuulutas välja viimane klassijuhataja, kes klassijuhataja teema-aasta raames välja valiti. Tunnustuse pälvis ka meie kooli õpetaja Liis Randma, kes juhendab 4.b klassi. Jõudu-jaksu edaspidiseks!

 

Uudise rubriigid: