20.05.2020

21.mail hommik TerviseTAKiga! Toimivad lahendused täppismeditsiinis ja põnevat arendustöös

Kutsume teid osalema veebiseminaride sarja „Hommikud tehnoloogia arenduskeskustega!“ veebiseminarile „Hommik TerviseTAKiga! Toimivad lahendused täppismeditsiinis ja põnevat arendustöös“

Tervisetehnoloogiate Arenduskeskus on biotehnoloogia ettevõte, mis on võimeline iseseisvalt arendama kaasaegseid meditsiinitehnoloogiaid ning rakendama neid personaalmeditsiinis: reproduktiiv- ja lootemeditsiinis, samuti onkoloogias. Teisteks fookusvaldkondadeks on sensortehnoloogiad, ravimiarendus ja veterinaarsed reproduktiivtehnoloogiad.

Registreeru siit - https://event.webinarjam.com/channel/TerviseTAK

​​​​​​​KAVA

9.00-9.45 TerviseTAK. Täppismeditsiini lahendused ja biotehnoloogia arendustöö. Hardi Tamm

9.45-10.00 EASi meetmed TerviseTAKiga koostöö toetamiseks. Relika Williams ja Tiiu Treier EAS
​​​​
NB! Registreerimiseks ja vaatamiseks on soovitav mitte kasutada Microsoft Internet Explorerit. Soovitame kasutada Chrome, Mozilla või Safari brausereid. 

Teisi juba toimunud veebiseminare sarjast „Hommikud tehnoloogiaarenduskeskustega“ on teil võimalik järele vaadata siit:

---------------

Tehnoloogia arenduskeskused (TAK) on ülikoolide ja ettevõtete pikaajalisele koostööle orienteeritud teadusasutused, kes tegelevad uute tehnoloogiate arendamisega. Keskustes töötavad tippteadlased otsivad uusi ja innovaatilisi tehnoloogilisi lahendusi just partnerettevõtetele olulistes valdkondades.  

Miks teha koostööd TAKiga? 

Kui teil on idee uue toote/teenuse arendamiseks või olemasoleva täiendamiseks ja soovite seda arendada maailmas konkurentsivõimeliseks kasutades kõige värskemat teaduvõimekust, siis TAKid pakuvad teile toeks nii kõige uuemat teadmist kui ka tehnoloogilist võimekust. 

TAKid pakuvad ettevõtetele toodete/teenuste arendamisel tuge esmase kontseptsiooni väljatöötamisest kuni toote/teenuse testimise ja valideerimiseni. 

Veebiseminarid toimuvad alates 23.04 kuni 21.05 viiel järjestikusel neljapäeva hommikul kella 9st kuni 10.00ni. Igal hommikul pakume teile hommikukohvi kõrvale lühikest tutvustust ühe tehnoloogia arenduskeskuse väärtuspakkumisest ja EASi poolt tutvustame võimalusi, kuidas EAS saab rahaliselt teie koostööd TAKidega toetada. 

Kõik veebiseminarid on/saavad olema järel vaadatavad EASi Youtube kanalis https://www.youtube.com/user/EnterpriseEstonia/videos

Allikas: Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus

Uudise rubriigid: