Kristiine Linnaosa Valitsuse linnamajanduse osakond

aadress: Metalli tn 5
10615 Tallinn
telefon: 645 7100

Vastuvõtuajad
E 15.00 - 18.00
N 9.00 - 12.00

Osakonna juhataja - Indrek Ahlberg
Telefon: 645 7107
III korrus kabinet 317
indrek.ahlberg@tallinnlv.ee

Heakorra peaspetsialist - Olly Välk
Telefon: 645 7118
III korrus kabinet 311
olly.valk@tallinnlv.ee

Arhitekt - Taimi Kaup
Telefon: 645 7115
III korrus kabinet 309
taimi.kaup@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist - Veronika Kotilevitš
Telefon: 645 7134
III korrus kabinet 304
veronika.kotilevits@tallinnlv.ee 

Vanemspetsialist - Merike Melesk
Telefon: 645 7129
I korrus kabinet 111
merike.melesk@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist - Liina Marrak
Telefon: 645 7125
III korrus kabinet 310
liina.marrak@tallinnlv.ee

Spetsialist - Erkki Kasenurm
Telefon: 645 7121
III korrus kabinet 308
erkki.kasenurm@tallinnlv.ee 

Spetsialist - Taimar Org
Telefon: 6435 7119
III korrus kabinet 312
taimar.org@tallinnlv.ee

Viimati muudetud: 16.05.2022