Kristiine Linnaosa Valitsuse juhtkond

Metalli tn 5
10615 Tallinn
Üldtelefon 645 7100
kristiine@tallinnlv.ee

Linnaosa vanem – Jaanus Riibe
Tel 645 7101   
jaanus.riibe@tallinnlv.ee
V korrus kabinet 503
Vastuvõtt: E 16.00 - 18.00 (eelregistreerimisega telefonil 645 7100)

Linnaosa vanema asetäitja –   Natalja Gromovaja 
Tel 645 7106 
natalja.gromovaja@tallinnlv.ee    
V korrus kabinet 508

Tegevusvaldkonnad: hariduse, noorsootöö, kultuuri- ja spordiga seotud küsimused.

Linnaosa vanema asetäitja –   Kristel Geine 

Tel 645 7126 
kristel.geine@tallinnlv.ee   
III korrus kabinet 305

 Haldussekretär – Õrne Suur
Tel 645 7103
orne.suur@tallinnlv.ee
III korrus kabinet 319

Tegevusvaldkonnad: haldusreformi, korrakaitse, välja- ja täiendõppe küsimused; linnaosa halduskogu ja linnaosa valitsuse kantselei töö korraldamine.

Avalike suhete nõunik – Liina Lelmi
Tel 645 7117
liina.lelmi@tallinnlv.ee 

V korrus kabinet 505

Tegevusvaldkonnad: suhtlemine avalikkuse ja meediaga, linnaosa kodulehe haldamine, linnaosa lehe toimetamine.

Nõunik -  Viktoria Nikolajeva
Tel 645 7105
Viktoria.Nikolajeva@tallinnlv.ee
V korrus kabinet 507 

Tegevusvaldkonnad: sotsiaalkultuuriliste teenuste osutamise korraldamine lähtudes linnaosa valitsuse ülesannetest ning linnaosa elanike vajadustest.

 Jurist -  Jevgeni Šimonjuk
Tel 645 7104
jevgeni.simonjuk@tallinnlv.ee
III korrus kabinet 302
Tegevusvaldkond: juriidiline nõustamine. 

Eelarve juhtivspetsialist - Helje Annus 
Tel 645 7110
III korrus kabinet 318
helje.annus@tallinnlv.ee

Tegevusvaldkonnad: majandustegevuse planeerimine ja analüüsimine

Vastuvõtuajad: esmaspäeval 15.00–18.00 ja neljapäeval 9.00–12.00

Viimati muudetud: 31.03.2022