21.06.2020

Jaaniaeg pakub Tallinnas rohkesti avastamisrõõmu

Vaatamata sellele, et koroonaaeg jättis suvele oma pitseri ning suuri jaanipidusid sel aastal ei toimu, leidub linnas jaaninädala veetmiseks rohkesti põnevaid võimalusi.

Tallinnas pakutakse mitmeid huvitavaid jaanitegevusi. Jaanipäeva üritustega rõõmustavad linlasi nii Eesti Vabaõhumuuseum, kus 23. juunil toimub digijaanipäev kui ka Tallinna Linnamuuseum, kus oodatakse 25. juunil vanalinna ringkäigule Tallinna vanimate paikade ja hoonetega tutvust tegema.

24. juuni õhtul saab Rottermanni kvartalis nautida õhtusöögi kõrvale mõnusat muusikat ning 26. juunil osaleda kummitusmatkal vanalinnas. Loomaaed on avatud iga päev. Paraku on suure publikuhuvi tõttu sealsed traditsioonilised hilisõhtused tuurid suveks välja müüdud.

Jaaninädalat aitavad sisustada veel mitmed külastuskeskused, nagu Energia avastuskeskus (suletud ainult 24.06), Lennusadam ja Paksu Margareeta muuseum-külastuskeskus. Külalisi ootavad ka Tallinna Botaanikaaed, Tallinna Teletorn (suletud ainult 23.06) ja Tallinna Piiskopliku Toomkiriku torn, millest avaneb Tallinnale suurepärane vaade.

Külastada tasub ka PROTO Avastustehast (suletud ainult 24.06), Super Skypark käed-külge teaduskeskust SkyLab ning Skywheel of Tallinn vaateratast.

Rohkesti võimalusi jaaninädala huvitavaks veetmiseks leiab veel portaalidest Huvi.Tallinn.ee ja VisitTallinn.ee.

Tallinn Cardiga on sissepääs linna parimatesse muuseumidesse tasuta. Lisaks saab kaardiga sõita tasuta linna ühistranspordis, mitmeid soodustusi erinevates poodides, restoranides ning ka 50% allahindlust Tallinn City Touri ekskursioonibussides (Tallinn Card PLUSiga tasuta). Ühe täiskasvanu kaardiga saab tasuta kaasa võtta kuni kaks alla seitsmeaastast last. 

 

Uudise rubriigid: