31.03.2020

Löwenruh` parki paigaldati ööpäevaringne valvekaamera

Löwenruh´ parki paigaldati uus 360-kraadilist ülevaadet tagav valvekaamera, mille pilti jälgib ööpäevaringselt Politsei- ja Piirivalveameti operatiivkorrapidaja. Õigusrikkumise korral saadetakse kohale politseipatrull. See on täiendus kolmele eelmisele valvekaamerale, mis paigaldati Kristiine keskuse ja ristmiku lähistele möödunud aasta hilissügisel.

„Oleme kaardistanud koostöös politseiga meie linnaosa probleemsemad asukohad, kus kõige enam rikkumisi esineb või kus koguneb tihti suurem hulk inimesi. Pärast kaamerate paigaldamist Kristiine keskuse juurde ja ristmiku lähistele on seal olukord tunduvalt paranenud, nüüd sai valvekaameraga kaetud suur osa Löwenruh´ pargist, “ rääkis Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe.

Riibe lisas, et tegemist on pargiga, mis on linnarahva seas väga populaarne: „Pargis toimub aastaringselt palju üritusi ja paraku ka eelmise aasta suvel lõhuti pargiinventari. Kogemus näitab, et kaameratest on abi ja seepärast on meil hea meel, et see nüüd Löwenruh´ parki üles sai pandud. Usun, et sellega hoiame ära uued õigusrikkumised ja ka pinkide-prügikastide lõhkumise. See ei ole kindlasti viimane valvekaamera, tahame jätkuvalt Kristiine elanike turvalisust tõsta ja analüüsime jooksvalt koostöös politseiga õiguskorra olukorda.“

Kristiine valvekaamera paigaldati koostöös Politsei- ja Piirivalveametiga. Projekti rahastati Tallinna Linnavalitsus süüteoennetuse komisjoni kaasabil.

Löwenruh turvakaamera 2.1 sm.jpg

Uudise rubriigid: