Huvitegevus Kullatera Lasteaias

Kullatera Lasteaed annab rendile erinevaid lasteaia ruume: saal, puhkeruum, loovustuba ja spordiväljak. Renditud ruumides pakutakse lasteaia lastele erinevaid huvitegevuses osalemise võimalusi. Meie lasteaiast leiab iga väike mudilane endale meelepärase huvitegevusringi:

*Harju Jalgpallikool

4 kuni 7 aastastele jalgpallisõpradele. Harju Jalgpallikool viib läbi lapsesõbralikke ning eakohaseid treeninguid, rühmadesse on oodatud kõik väikesed jalgpallurid, kes pakatavad energiast ja on valmis õppima uusi oskusi.

Treeningud toimuvad 1x nädalas, esmaspäeval kell: 15.15 - 15.45 5-7-aastased lapsed, kell: 15.55 - 16.25 3-aastased lapsed ja kell: 16.35 - 17.05 4-aastased lapsed. Sügisel septembri-oktoobri kuus ja kevadel aprillis - mais toimuvad treeningud õues spordiväljakul ja talveperioodil lasteaia saalis Magdaleena 11/1.

Osalejaks registreerimine toimub kohapeal, lasteaiarühmas ning kodulehel http://harjujk.ee/. Tasu lapsevanemale 20 eurot kuus, olemas erinevad soodustused. Igale väikesele sportlasele treeningsärk. Juhendab treener Mauri Levandi. Ringi tasult saab tulumaksutagastuse.

*Tommy Mängukool

Inglise keelt õppima oodatakse lapsi alates 5 eluaastast. Huvi inglise keele õppimise vastu on koolieelsete laste hulgas järjest kasvanud ning seetõttu on avatud mitmeid inglise keele õppegruppe nii lasteaedades kui ka huvikoolides. Meie eesmärgiks on pakkuda koolieelsetele lastele jõukohast ning huvitavat inglise keele õppimise võimalust.

Inglise keele tund toimub Aasalille maja (Magdaleena 6) puhkeruumis igal teisipäeval kell: 16.00 - 16.35 (35 min). Hind lapsevanemale 28€ kuus, poolaasta ettemaksu korral 24€ kuus. Ringi tasult saab tulumaksutagastuse.

Juhendaja Anu Vananurm info GSM: 5119159  e-post: pille@tommykool.ee

*MTÜ Spordiklubi Kehakool Huvikool Hüpe

Lastele vanuses 3 kuni 7 eluaastat. Üldarendavad treeningtunnid toimuvad igal teisipäeval kell: 09.15 - 09.45 vanemad lapsed. Kolmapäeval kell: 15.00 - 15.30 nooremad lapsed, kestvusega 30 min. Neljapäeval kell: 09.15 - 09.45 vanemad lapsed ja kell: 15.45 - 16.15 nooremad lapsed. Treeningud toimuvad lasteaia saalis.

Õppekava alusel toimuvad treeningud on mõeldud eelkooliealistele lastele, kes läbi erinevate sportlike tegevuste oskavad rõõmu tunda aktiivsest liikumisest ja uute oskuste omandamisest. Treeninguid viib läbi lasteaia liikumisõpetaja Merike Tali. Hind lapsevanemale 29€ kuus, e-post: Merike.Tali@mail.ee Ringi tasult saab tulumaksutagastuse.

*Meero Muusik Eelkooliealiste laulu-mängutund sisaldab lisaks laulmisele loovat liikumist, mängulisust, rütmiharjutusi, pillimängu erinevatel instrumentidel ja muusika kuulamist. Nendes tegevustes osalevad lapsed kahes vanusegrupis 3-4a ja 4-5a.

Muusika tegevused toimuvad Magdaleena 11/1 saalis igal teisipäeval kell: 15.15 - 16.00 ja 16.10 - 16.55, tegevuse pikkus 45min. Õpetaja Merili Murde GSM: 50 45 578 e-post: merili.murde@gmail.com või muusik@meero.ee  Õppemaks: Kuumakse 30€ (3-4aastased) ja 35€ (5-6-aastased) I pa 112€ ja II pa 140 €. Ringi tasult saab tulumaksutagastuse.

*Klaveri rühmaõpe 5-7 aastastele lastele kolmapäeval kell: 16.00 - 16.45 Õppemaks: Kuumakse 45€ Õpetaja Julia Balta.

Registreerimine www.meero.ee

*Judoklubi Aitado

Eesmärk: Eesti vajab aatelisi kodanikke, mehiseid poisse ja tarmukaid tüdrukuid. Judoharidusse kuulub ka elus hädavajalik enesekaitse, mis on paljuski aluseks aktiivse ühiskonnakorra kaitsja kujunemisele. Soovitame judot õppida ja harjutada. Ringi tasult saab tulumaksutagastuse.

Judoring algajatele 4 - 6 aastastele lastele toimub lasteaia saalis Magdaleena 11/1 2 x nädalas: Kolmapäeval kell: 17.15-18.00 ja reedel kell: 15.15 - 16.00, treeningu kestvus 45 min. Õppemaks: Kuumakse 39€. Juhendab: treener Edward Murel GSM 58 053 039 e-post: murel.edward@gmail.com

*Koolituskeskus Vivendi kunsti- ja loovusring

Kunsti- ja loovusring on mõeldud käeliste oskuste arendamiseks ja esmaste töövõtete õppimiseks läbi mängulise ja põneva ringitegevuse. Kunsti- ja loovusringis on väga olulisel kohal lapse tähelepanu, kujutlusvõime, loovuse ja enese väljaendusoskuse areng.

Kunsti- ja loovusringis õpivad lapsed: tundma erinevaid meisterdamise materjale, kasutama esmaseid tehnikaid ja töövõtteid, tundma rõõmu eneseväljendusest ja ühistegevusest ning avardama oma silmaringi, kunstialaseid teadmisi ja loovust.

Osalema on oodatud lapsed alates 4 eluaastast. Kunsti- ja loovusring toimub igal esmaspäeva õhtupoolikul lasteaia tedusklassis Magdaleena 11/1 maja I korrusel kell: 15.15 - 16.00. Ringi kuutasu on 24€ ja sisaldab kõiki vajalikke töövahendeid ning materjale. Ringi tasult saab tulumaksutagastuse.

Registreerimine lasteaias.

*MyDance Tantsuklubi

MyDance on uue ajastu tantsuklubi, mis on suunatud kõikidele lasteaia- ja kooliealistele lastele, kelle kireks ja edasiviivaks jõuks on tantsimine. Kandvaks eesmärgiks on lastele huvitegevuse pakkumine ja nende arendamine läbi muusika ja tantsu.

MyDance Tantsuklubi pakub lastele võimalust õppida Show- ja Tänavatantsu, mis hõlmavad endas mitmeid erinevaid ja värvikaid tantsuelemente. Õppekavad on kombineeritud rühmatreeningute, suve- ja linnalaagrite ning põnevate esinemistega.

Tantsutundide õppekavad on koostatud lähtuvalt lapse vanusest ja arengust selliselt, et arendada lastes motoorseid oskuseid ning aidata kaasa nende positiivse enesehinnangu väljakujunemisele. Tantsuklubi naerusuised treenerid loovad lastele toreda ning turvalise keskkonna, kus lapsed saavad tunda rõõmu tantsimisest, õpivad tundma oma keha läbi tantsuliigutuste ning arendavad eneseväljendamise oskuseid.

Tantsutunnid toimuvad igal esmaspäeva hommikupoolikul kell: 9.15 - 9.45 (Lepatriinud); igal reede hommikupoolikul I grupp kell: 9.15-9.45 (Kullapaid ja Kullatriinud), II grupp 10.00-10.30 (Ritsikad ja Aasalilled) lasteaia saalis. III laste grupp (Mesimummud ja Liblikad) iga kolmapäeva hommikupoolikul kell: 09.40 - 10.10. Tegevuse pikkus on 30 minutit. Kuutasu 20€ (ringi tasult saab tulumaksutagastuse).  Oodatud on lapsed alates 3 eluaastast.

*Teaduse jaoks pole keegi liiga väike. Kolme Põrsakese Teadusring on terve õppeaasta kestev programm, mis arendab loovust, äratab uudishimu maailma vastu ning on väga lõbus! Õppekava keskendub lastele loodusteaduste maailma tutvustamisega ning õpetab koduste vahenditega erinevaid teaduskatsed tegema. Teadusringi kohta saate täpsemalt lugeda www.kolmporsakest.ee/teadusring.

Kolm Põrsakest teadusring on 45-minutiline iganädalane põnev teadushuvihariduslik ring, kus ühes grupis saab osaleda kuni 12 5-7-aastast last. Toimub igal neljapäeval kell: 15.15 - 16.00 Magdaleena 11 innovatsioonilabori Roboaed ruumides I korrusel. Registreerimine lasteaias. Kuutasu 27€. Juhendab Vlada Trussova e-post: vlada.trussova@gmail.com Küsimuste korral teadusring@kolmporsakest.ee

*Loomisringi (loovad kunstitegevused) eesmärgiks on laste loovuse toetamine läbi erinevate kunsti tegevuste. Oluline on lapse positiivne emotsioonaalne kogemus ja uute asjade katsetamine turvalises keskkonnas. Tegevused toimuvad Aasalille maja (Magdaleena 6) loovustoas üks kord nädalas reedel kell: 15.15 - 16.00. Ringis osalemise tasu on lapse kohta 20€ kuus (sisaldab kõiki materjale).

Juhendaja Silja Keva tel: 53421821 e-post: keva.silja@gmail.com 

Registreerimine lasteaias.

Lehekülge haldab:

Piret Määr, direktor
Tel 674 82 61, e-post: aasalill [ät] kullatera.edu.ee

Viimati muudetud: 26.11.2019