25.09.2019

Anano - vabatahtlik Gruusiast

Sellel õppeaastal toimetab Kullatera lasteaias EVT Euroopa Noored projekti raames vabatahtlik Gruusiast. Enda kohta ütleb ta nii:

Minu nimi on Anano Iashvili, aga et teil lihtsam oleks, siis võite mind kutsuda kas Ana’ks või Ano’ks.

Ma olen pärit Gruusiast, maalt, mis on piiriks Euroopale ja Aasiale.

Ma olen 24-aastane ja hariduselt lõpetanud rahvusvahelise õiguse eriala. Kuigi ma olen lõpetanud advokaadi eriala olen ma siiski leidnud ennast ikka ja jälle teistest valdkondadest: õpetamine ja lennundus. Õpetamisega on mul rahvusvaheline kogemus  - ma olin inglise keele õpetaja Tšehhis ja sellest järgmised kolm aastat pühendasin ma töötamisele lennunduses.

Vabatahtlik olemine ei ole minu jaoks uus asi, kuid sellegipoolest otsustasin ma teha järgmise sammu ning kandideerisin vabatahtliku programmi, mis toimub Eestis, Kullatera lasteaias. Ma olin natukene mures oma valikute suhtes, kuna ilm on Eestis teistsugune (liiga külm võrreldes Gruusiaga, kus on +25 kraadi veel sügisel). Sellegipoolest ma armusin Tallinnasse kohe esimesest päevast, kui ma siia jõudsin. Ma sain aru, et see aasta saab olema üks parimaid aastaid minu elus.

Minu hobiks on ladina tantsud ja kitarri mängimine. Mulle meeldib väga loodus ja selles ringi käimine. Ma väga ootan eesti keele õppimist, mis annab mulle võimaluse suhelda lastega paremini.

Samuti ootan ma järgmist kümmet kuud ja ma püüan anda endast parima, et teha see meeldejäävaks ka lastele.

Uudise rubriigid: