13.12.2019

Kogupere üritus „ Päkapikukohvik“

Meie traditsiooniline heategevuslik Päkapikukohvik toimus sel aastal esmaspäeva õhtupoolikul, 09. detsembril.

Üritusi ja tegemisi jagus üle terve maja. Alumisel korrusel ootas kõiki hubane kohvik, kus sai head ja paremat maitsta. Kohviku toimimise ja selle eest, et kõikidel soovijatel oleks midagi suhu pista, pidasid hoolt lastevanemad.

Juba mitmed aastad on olnud ülipopulaarne õnneloos. Sel aastal oli valik, mida võita, kohe eriti mitmekesine. Ka peavõite oli mitu.

Kui kohvikus kõht head ja paremat täis söödud ja ka õnneloosis vedamised käes, ootasid meisterdamise toas kõiki huvilisi rühmaõpetajatest päkapikud.

Meelelahutust kõikidele pakkus kinosaal. Seal esines ka kõikidele huvilistele võimlemisklubi Piruett  ning toimus Pokude rühma laste jõulukontsert.

Rohelise Kooli programmis osalemine on pannud meid kõiki keskkonnasäästlikult mõtlema. Esimest aastat ei kasutanud me kohvikus plastnõusid. Külastajad olid oodatud oma tassiga. Oma tassiga tulijad said end ka vastavad tabelis ära märkida.

Kohviku toimumise õhtu üks toredaid külgi on ka see, et sel õhtul leiavad taas tee meie majja paljudki vilistlased.

Lisaks mitmekesisele tegutsemisvõimalustele oli üritus heategevuslik. Hetkel kogume raha pisikeste õueatraktsiooni jaoks. Loodame selle õige peagi saada, kuna kohvikus ja õnneloosis kogunenud summa oli päris märkimisväärne.

Täname siinkohal veelkord lasteaia hoolekogu ja kõiki lastevanemaid, kes üritusse panustasid!

 õppealajuhataja Karin Pero

Uudise rubriigid: