Tallinna Läänemere Lasteaed

Rühmade kontaktandmedLänni tuleb külla.jpg

01/ I sõim (Jänes) 

õpetajad Riina Demus, Piia Jõeäär

õpetaja abi Merike Jaroševskaja

rühma telefon: 53338141 

e-post: Riina.Demus@laanemere.edu.ee

e-post: Piia.Joeaar@laanemere.edu.ee

02/ II sõim (Koer) 

õpetajad Kati Plaser, Valve Kaasik

õpetaja abi Sirje Paas

rühma telefon: 53073234 

e-post: Kati.Plaser@laanemere.edu.ee 

e-post: Valve.Kaasik@laanemere.edu.ee

03/ III sõim (Kass) 

õpetajad Merike Rööpson, Ester Värk

õpetaja abi Lesja Jagitš

rühma telefon: 53669093 

e-post: Merike.Roopson@laanemere.edu.ee

e-post: Ester.Vark@laanemere.edu.ee

04/ IV sõim (Orav) 

õpetaja Anne Lehismets

õpetaja abi Galina Ungurjanu

rühma telefon: 53052441

e-post: Anne.Lehismets@laanemere.edu.ee

05/ I noorem rühm (Hunt) 

õpetajad Kelli Talimaa, Veera Rapanovitš

õpetaja abi Olga Ušakova

rühma telefon: 53232743

e-post: Kelli.Talimaa@laanemere.edu.ee

e-post: Veera.Rapanovits@laanemere.edu.ee

06/ II noorem  rühm (Rebane) 

õpetajad Kristi Koplimäe, Mari-Liis Kruusamägi

õpetaja abi Svetlana Seredova

rühma telefon: 59070023

e-post: Kristi.Koplimae@laanemere.edu.ee

e-post: Mari-Liis.Kruusamagi@laanemere.edu.ee

07/ I keskmine rühm (Ilves) 

õpetajad Indiira Treal, Aive Lepik

õpetaja abi Natalja Vanner

rühma telefon: 53074515

e-post: Indiira.Treal@laanemere.edu.ee

e-post: Aive.Lepik@laanemere.edu.ee

08/ II keskmine rühm (Karu) 

õpetajad Krista Heinman, Ester Värk

õpetaja abi Kati Mutso

rühma telefon: 53858343

e-post: Krista.Heinman@laanemere.edu.ee

e-post: Ester.Vark@laanemere.edu.ee

09/ I vanem rühm (Põder)

õpetajad Sirje Viil, Meerike Tiitus

õpetaja abi Irina Maljuga

rühma telefon: 53239601

e-post: Sirje.Viil@laanemere.edu.ee

e-post: Meerike.Tiitus@laanemere.edu.ee

10/ II vanem rühm (Kits) 

õpetajad Margit Kruusamägi, Mari-Liis Kruusamägi

õpetaja abi Marina Tavgen

rühma telefon: 53010835

e-post: Margit.Kruusamagi@laanemere.edu.ee

e-post: Mari-Liis.Kruusamagi@laanemere.edu.ee

11/ I kooliks valmistuv rühm (Siil) 

õpetajad Reena Säinas, Piia Jõeäär

õpetaja abi Katerina Butjaeva

rühma telefon: 53309735

e-post: Reena.Sainas@laanemere.edu.ee

e-post: Piia.Joeaar@laanemere.edu.ee

12/ II kooliks valmistuv rühm (Mäger) 

õpetajad Marika Lori, Reena Säinas

õpetaja abi Margit Langerpaur

rühma telefon: 53779854

e-post: Marika.Lori@laanemere.edu.ee

e-post: Reena.Sainas@laanemere.edu.ee

Muusikaõpetaja Erika Sõsun 

telefon 636 7016

e-post: Erika.Sosun@laanemere.edu.ee

Liikumisõpetaja Katrin Leipsig (lapsehoolduspuhkusel)

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

 

 

Viimati muudetud: 19.02.2021