Lasnamäe Linnaosa Valitsuse Sotsiaalhoolekande osakond

Aadress: Pallasti 54,
11413 Tallinn
Telefon: 645 7700, 645 7718
E-post: lasnamae@tallinnlv.ee


Lasnamäe Linnaosa Valitsuse Sotsiaalhoolekande osakonna teenused.

Osakonna juhataja - Regina Truman
Telefon: 645 7751
E-post: regina.truman@tallinnlv.ee
Kabinet: 222

Tegevusvaldkonnad: sotsiaalhoolekande üldküsimused
Vastuvõtt: Esmaspäeval 15.00 - 17.30 ja neljapäeval: 10.00 - 12.00

Jurist - Liisi Raamets-Tunali
Telefon: 645 7758
E-post: liisi.raamets-tunali@tallinnlv.ee
Kabinet: 215

Tegevusvaldkonnad: juriidilised küsimused
Vastuvõtt: Esmaspäeval 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30

vanemspetsialist - Alice Kunimägi
Telefon: 645 7753
E-post: alice.kunimagi@tallinnlv.ee
Kabinet: 223

Tegevusvaldkonnad: sotsiaalhoolekande osakonna tööd puudutava informatsiooni edastamine ja vahendamine; klientidele info edastamine; kirjavahetuse korraldamine

vanemspetsialist - Inga Lugina
Telefon: 645 7760
E-post: inga.lugina@tallinnlv.ee
Kabinet: 135

vanemspetsialist - Nadežda Vestung
Telefon: 645 7763
E-post: nadezda.vestung@tallinnlv.ee
Kabinet: mahtra 48


Sotsiaalteenuste talitus

E 9.00 - 12.00, 14.00 - 17.30
N 9.00 - 12.00, 14.00 - 16.30

Talituse juhataja - Leili Vaikmaa
Telefon: 645 7756
E-post: leili.vaikmaa@tallinnlv.ee
Kabinet: 109
Tegevusvaldkonnad: sotsiaalteenuste talituse töö ja koduhooldusteenuse koordineerimine

Vanemspetsialist - Kaja Merilaine
Telefon: 645 7754
E-post: kaja.merilaine@tallinnlv.ee
Kabinet: 110
Tegevusvaldkonnad: elamispinna ja hooldekodu küsimused

Vanemspetsialist - Leelo Kukk
Telefon: 645 7771
E-post: leelo.kukk@tallinnlv.ee
Kabinet: 140
Tegevusvaldkonnad: võlanõustamine, toidutalongide väljastamine, sotsiaalmajutusüksuse küsimused

Vanemspetsialist - Kalju Nurm
Telefon: 645 7764
E-post: kalju.nurm@tallinnlv.ee
Kabinet: 141
Tegevusvaldkonnad: võlanõustamine, toidutalongide väljastamine, sotsiaalmajutusüksuse küsimused

Vanemspetsialist - Viktoria Soosaar
Telefon: 645 7775
E-post: viktoria.soosaar@tallinnlv.ee
Kabinet: 133
Tegevusvaldkonnad: täisealiste piiratud teovõimega isikute eestkoste korraldamine

Vanemspetsialist - Tiiu Raid
Telefon: 645 7774
E-post: tiiu.raid@tallinnlv.ee
Kabinet: 136
Tegevusvaldkonnad: täisealiste piiratud teovõimega isikute eestkoste korraldamine

Vanemspetsialist - Piret Liivla
Telefon: 645 7766
E-post: piret.liivla@tallinnlv.ee
Kabinet: 237
Tegevusvaldkonnad: puuetega laste hoolekanne, koostöö laste asenduskodudega, puuetega laste ajutise hoolduse ja intervallhoolduse lepingute vormistamine

Vanemspetsialist - Teresa Kipper
Telefon: 645 7736
E-post: teresa.kipper@tallinnlv.ee
Kabinet: 134
Tegevusvaldkonnad: puuetega inimeste hoolekande küsimused

Vanemspetsialist - Tiina Kukkur
Telefon: 645 7749
E-post: tiina.kukkur@tallinnlv.ee
Kabinet: 119
Tegevusvaldkonnad: hooldamise hindamine, hooldaja määramine

Vanemspetsialist - Külli Kull
Telefon: 645 7759
E-post: kylli.kull@tallinnlv.ee
Kabinet: 119
Tegevusvaldkonnad: hooldamise hindamine, hooldaja määramine


Lastekaitse talitus

E 9.00 - 12.00, 14.00 - 17.30
N 9.00 - 12.00, 14.00 - 16.30

Lastekaitse talituse juhataja - Kristiina Keerd
Telefon: 645 7706
E-post: kristiina.keerd@tallinnlv.ee
Kabinet: 224
Tegevusvaldkonnad: lastekaitse üldküsimused

Lastekaitse vanemspetsialist - Anastassia Burgos
Telefon: 645 7776
E-post: anastassia.burgos@tallinnlv.ee
Kabinet: 127
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond: Paekaare, J.Koorti

Lastekaitse vanemspetsialist - Diana Vinogradova
Telefon: 645 7779
E-post: diana.vinogradova@tallinnlv.ee
Kabinet: 123
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond: Lagedi tee, Pae, Paepargi,  Pae põik, Punane, Suur-Paala, Väike-Paala, Uuslinna, Kiive, Raudsüdame, Muldvalge, Valge, Tuha, Peterburi tee, Killustiku

Lastekaitse vanemspetsialist - Mare Pihlak
Telefon: 645 7768
E-post: mare.pihlak@tallinnlv.ee
Kabinet: 129
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond: Asunduse, Betooni, Kanali tee, Katusepapi, Kesk-Sõjamäe, Kivimurru, Lasnamäe, Lennujaama tee, Majaka, Majaka põik, Paekivi, Pallasti, Paneeli, Sikupilli, Sepise, Silde, Suur-Sõjamäe, Suur-Sõjamäe põik, Tuulemäe, Võidujooksu

Lastekaitse vanemspetsialist - Diana-Christina Toos
Telefon: 645 7720
E-post: diana-christina.toos@tallinnlv.ee
Kabinet: 226
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond: Kärberi, Priimurru, Hooldekodu tee

Lastekaitse vanemspetsialist - Inga Šorikova
Telefon: 645 7773
E-post: inga.sorikova@tallinnlv.ee
Kabinet: 117
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond: Linnamäe tee

Lastekaitse peaspetsialist - Siire Toode
Telefon: 645 7757
E-post: siire.toode@tallinnlv.ee
Kabinet: 217
Tegevusvaldkonnad: füüsiliste isikute eestkostel olevad lapsed

Lastekaitse vanemspetsialist - Natalia Rahhanskaja
Telefon: 645 7737
E-post: natalia.rahhanskaja@tallinnlv.ee
Kabinet: 124
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond: Härma, Smuuli tee, Vikerlase, Kalevipoja, Kalevipoja põik, P.Pinna

Lastekaitse vanemspetsialist - Anni Kasemägi
Telefon: 645 7724
E-post: anni.kasemagi@tallinnlv.ee
Kabinet: 132
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond: Vana-Kuuli, Meeliku, Martsa, Paasiku, Mäe, Turba, Alvari, Loometsa, Võru

Lastekaitse vanemspetsialist - Heli Tuulik
Telefon: 645 7769
E-post: heli.tuulik@tallinnlv.ee
Kabinet: 219
Tegevusvaldkonnad: asenduskodu teenusel olevad lapsed 

Lastekaitse vanemspetsialist - Natalija Andreitšuk
Telefon: 645 7767
E-post: natalija.andreitsuk@tallinnlv.ee
Kabinet: 219
Tegevusvaldkonnad: asenduskodu teenusel olevad lapsed 

Lastekaitse vanemspetsialist - Tiiu Krull 
Telefon: 645 7747 
E-post: tiiu.krull@tallinnlv.ee
Kabinet: 114
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale 
Teeninduspiirkond:  Raadiku 8a/2, 8b/2, 8/3, 8a/3, 8b/3 ja Raadiku lõpp

Lastekaitse vanemspetsialist - Jelena Afonova 
Telefon: 645 7731 
E-post: jelena.afonova@tallinnlv.ee
Kabinet: 112 
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale 
Teeninduspiirkond: Raadiku algus 8/1, 8/2, 8a/1, 8b/1  

Lastekaitse vanemspetsialist - Maria Bychkova
Telefon: 645 7787
E-post: maria.bychkova@tallinnlv.ee
Kabinet: 229
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale 
Teeninduspiirkond: Kivila, Sinimäe

Lastekaitse vanemspetsialist - Diana Linnart-Gromova
Telefon: 645 7709
E-post: diana.linnart-gromova@tallinnlv.ee
Kabinet: 116
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale 
Teeninduspiirkond: Läänemere tee

Lastekaitse vanemspetsialist - Alina Koba
Telefon: 645 7725
E-post: alina.koba@tallinnlv.ee
Kabinet: 108
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond: Katleri, Vormsi, Narva mnt, Tondiraba, Kihnu, Muhu, Mustakivi, Priisle

Lastekaitse vanemspetsialist - Inna Klaos
Telefon: 645 7711
E-post: inna.klaos@tallinnlv.ee
Kabinet: 131
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond: Mahtra, Ümera

Lastekaitse vanemspetsialist - Olga Žuravljova
Telefon: 645 7762
E-post: olga.zuravljova@tallinnlv.ee
Kabinet: 125
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond: Punane, Vilisuu, Anni, Pikre

Lastekaitse vanemspetsialist - Evelin Ränk
Telefon: 645 7728
E-post: evelin.rank@tallinnlv.ee
Kabinet: 122
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond: Arbu, Liikuri, Loitsu, Virbi


Sotsiaaltoetuste talitus

Aadress: Mahtra 48
Telefon: 645 7770

E 9.00 - 12.00, 14.00 - 17.30
T 9.00 - 12-00, 14.00 - 16.30
N 9.00 - 12.00, 14.00 - 16.30


Sotsiaaltoetuste talituse juhataja - Liana Petrova
Telefon: 645 7786
E-post: liana.petrova@tallinnlv.ee
Kabinet: 6
Tegevusvaldkond: Sotsiaaltoetuste talituse üldküsimused ja töö koordineerimine

Vanemspetsialist - Sofja Popova
Telefon: 645 7933
E-post: sofja.popova@tallinnlv.ee
Kabinet: 1

VanemspetsialistMihhail Pankratov   
Telefon: 645 7738
E-post: mihhail.pankratov@tallinnlv.ee
Kabinet: 2

VanemspetsialistLembi Pärna   
Telefon: 645 7714
E-post: lembi.parna@tallinnlv.ee
Kabinet: 3

VanemspetsialistKati Põlm           
Telefon: 645 7745
E-post: kati.polm@tallinnlv.ee
Kabinet: 4

VanemspetsialistKülli-Terje Linkgreim
Telefon: 645 7939
E-post: kylli-terje.linkgreim@tallinnlv.ee
Kabinet: 5

VanemspetsialistMarika Ressar             
Telefon: 645 7772
E-post: marika.ressar@tallinnlv.ee
Kabinet:  6

VanemspetsialistEster Paap     
Telefon: 645 7722
E-post: ester.paap@tallinnlv.ee
Kabinet: 7

VanemspetsialistSilvi Punder  
Telefon: 645 7930
E-post: silvi.punder@tallinnlv.ee
Kabinet: 8

VanemspetsialistJulia Gavva       
Telefon: 645 7932
E-post: julia.gavva@tallinnlv.ee
Kabinet: 9

VanemspetsialistMonika Ruben
Telefon: 645 7931
E-post: monika.ruben@tallinnlv.ee
Kabinet: 10


Sotsiaaltoetuste talituse tegevusvaldkonnad:

  • nõustamine sotsiaaltoetuste küsimustes;
  • toimetulekutoetuse, sissetulekust sõltuvate toetuste ja universaaltoetuste (esmakordselt kooli mineva lapse toetus, pensionilisa, matusetoetus) taotluste vastuvõtmine;
  • lapsehoiuteenuse hüvitamine;
  • lasteaia kohatasust vabastamise taotluses esitatud andmete õigsuse kontrollimine.
Viimati muudetud: 20.01.2020