16.01.2020

Lasnamäe Centrumi kaubanduskeskuses saab kiiresti ja mugavalt arstiabi

2019. aasta lõpus avati Tallinna kesklinnas Nautica keskuses ning Lasnamäe Centrumis esimesed Confido Kiirkliinikud, mis võimaldavad igaühel tervisemurega tasulisele vastuvõtule pääseda ilma broneeringuta ja seda ka õhtuti või nädalavahetustel.

Confido juhatuse liige Kadi Lambot kinnitas, et Euroopas ainulaadse kontseptsiooniga kiirkliinikute loomise eesmärk on teha meditsiiniline abi Eesti inimestele kättesaadavamaks. „Kliinikud, mis jäävad kaubanduskeskustes inimeste igapäevasele trajektoorile ning kus igaüks pääseb kiirelt õdede või arstide vastuvõtule ka õhtuti ja nädalavahetuseti, muudavad tervisemurele lahenduse saamise kindlasti kiiremaks ja mugavamaks,” uskus Lambot.

Tasulisele vastuvõtule saavad kiirkliinikutesse tulla mis tahes perearstinimistusse kuuluvad või üldse ilma perearstita patsiendid. Kliinikute külastamiseks ei ole broneeringut vaja ja patsiente teenindatakse elavas järjekorras, ent aja broneerimisega saab tagada vastuvõtuigasuguse ootamiseta.

Kiirkliinikusse võib pöörduda nii kergemate vigastuste kui halva enesetundega, terviseuuringute läbiviimiseks, vaktsineerimiseks, toitumis- või sõltuvusalaseks nõustamiseks või muu meditsiinilise nõu saamiseks. Vajadusel saab patsient nõu, kuidas ja kuhu saab pöörduda temale vajaliku eriarsti vastuvõtule. Samuti saavad kiirkliiniku arstid avada haiguslehte ning seda ka nädalavahetuseti.

Kiirkliinikud on avatud keskuste lahtiolekuaegadel ehk iga päev kell 9-21. Kiirkliiniku vastuvõtud on tasulised, näiteks on õdede vastuvõtu tavahind 25 eurot, millele lisanduvad vajadusel tasud analüüside või muude lisateenuste eest.

Lasnamäe linnaosa Kiirkliiniku pidulikul avamisel, mis toimus eile, 15. jaanuaril Lasnamäe Centrumis, osales Lasnamäe linnaosavanem Andres Vään. Linnaosavanem märkis, et sellise kiirkliiniku loomine suurimas linnaosas on kindlasti vajalik samm mugava ja kiirema meditsiiniteenuste tagamiseks.

B1A9033D-BF29-4BE9-81F8-DCB6D9587243.jpeg

Kiirkliinikute kohta leiab lisainfot aadressilt www.kiirkliinik.ee

Uudise rubriigid: