03.06.2017

Lasnamäel toimus heategevuslik laat „5 tärni“

Laupäeval, 3.juunil toimus Lasnamäel restoranis Kichen Rõõm heategevuslik laat „5 tärni“. Üritus oli pühendatud Lastekaitsepäevale ja sündmuse eesmärk oli toetada erivajadustega lapsi. Laadal töötasid müüjatena Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva, abilinnapea Mihhail Kõlvart ning teised tuntud pealinna tegelased.

Laupäeval, 3.juunil toimus Lasnamäel restoranis Kichen Rõõm heategevuslik laat „5 tärni“. Laada raames said kõik soovijad osta kaupa, mis oli valmistatud Lasnamäe Lastekeskuse, Kadaka põhikooli ning MTÜ „Eriline Maailm“ ja „Südamete soojus“ õpilastega. Sündmusel töötasid vabatahtlikena ja müüsid kaupa ka Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva, abilinnapea Mihhail Kõlvart ning teised ühiskonnategelased. Laada raames saadud müügitulu suunatakse laste toetamisele.  

„On väga oluline toetada lapsi ja kinkida neile armastust ning soojust. Kõik laadal müüdud kaup oli tehtud erivajadustega lastega ja meie toetus on neile väga tähtis. Laada raames saadud tulu aitab nii lapsi kui ka nende vanemaid ja teevad nende elu natukene erksamaks. Täname restorani  Kichen Rõõm  ürituse korraldamise eest ning eraldi tänan kõiki ostjaid, teie panus on väga oluline!“ märkis Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva.

Uudise rubriigid: