10.08.2017

Lasnamäel toimusid Pae pargi Pull-Up Jam 2017 võistlused

Kolmapäeval, 9.augustil toimusid Pae pargis Pull-Up Jam 2017 võistlused. Võimlejatele tuli kaasa elama ligi 200 vaatajat. Kavas olid lõuatõmbed, kätekõverdused põrandalt, nurga hoidmine kangil. Sündmusel osales ka abilinnapea Mihhail Kõlvart, kes võistles lõuatõmbes. Võistlused toimusid kahes vanusekategoorias: kuni 14-aastased ja vanemad võimlejad. Võitjad pälvisid karikaid ja medaleid.

„Tänastes võistlustes osalesid ka noored, kes lihtsalt kõndisid mööda ja otsustasid panna oma võimeid proovile. Edaspidi korraldatakse workouti võistlused igakuiselt. Tasuta workout treeningud toimuvad meil aga siin Pae pargis igal kolmapäeval ja laupäeval,“ märkis Lasnamäe noortekeskuse direktor ning tänaste võistluste peakorraldaja Danila Kuznetov.

Lõuatõmbes kuni 14-aastaste hulgas võidukohad jagunesid järgmiselt: 1.koht (25 lõuatõmmet) Stanistav Tenjugin, 2.koht (17 lõuatõmmet) Timofei Pisnja, 3.koht (15 lõuatõmmet) Bogdan Koort.

Samas distsipliinis vanusekategoorias alates 14.eluaastast kolm esimest kohta hõivasid: Aleks Malinin (30 lõuatõmmet), Dmitri Boitsov (28 lõuatõmmet) ja Aleks Katõšev (26 lõuatõmmet).

„Vaatamata sündmuse tagasihoidlikule reklaamile oli täna Pae pargi workout plats huvilistest tulvil. See näitab, et tänavaspordivõistlused on just see, mida vajab meie linnaosa. Lähikuudel rajatakse Lasnamäele uued tänavaspordi objektid,“ lisas Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva.

Sündmuse korraldas Lasnamäe noortekeskus koostöös linnaosavalitsusega, Eesti tänavaspordi föderatsiooniga ja Starmaniga.