16.06.2021

Laupäeval remonditööde ajaks suletakse Lindakivi sild

Sel laupäeval 19. juunil suletakse jalakäijatele mõneks tunniks Lindakivi sild. Jalakäijatel palutakse varuda kannatust ning sel päeval liikuda muude trajektooride pidi.

 „Lindakivi silla asfaltkatte remont on üks osa tänavu Lasnamäel toimuvast suurejoonelisest jalgteede taastamisest. Lindakivi sild on osaks samanimelisest puiesteest ning silda kasutavad igapäevaselt tuhanded inimesed. Seega on äärmiselt oluline, et see oleks liiklemiseks mugav ja ohutu,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Vladimir Svet.

Lindakivi sild on suletud ainult asfalteerimistööde ajaks laupäeval, 19. juunil mõnel tunnil. Täpne sulgemise graafik sõltub tööde edendamisest. Linnaosa valitsus palub sel päeval hoiduda Lindakivi silla kasutamisest ning enda marsruudi planeerimisel arvestada ajutise silla sulgemisega ja kaaluda alternatiivseid trajektoore.  

Remonditööde lõppemisel juuli alguses taastatakse Lindakivi silla haljastus – peenardel kasvava metsviinamarja kõrvale istutatakse ka teisi taimi. Peenarde asukoht Lindakivi sillal remondi ajal ei muutu.

Remonditöid teostab keskonna- ja kommunaalameti tellimusel AS TREF Nord.

Sel kevad-suvel tehakse taastusremonti enam kui kahekümnel Lasnamäe tänaval. Objektide asukohaga saab tutvuda siin.

Uudise rubriigid: