01.08.2021

Täna saab end vaktsineerida Lasnamäe Pirukafestivalil

Täna, 1. augustil toimub Pae pargis Lasnamäe Pirukafestival. Maitsvate küpsetiste ja mitmekesise kultuuriprogrammi kõrval saab kohapeal end vaktsineerida COVID-19 vastu. Nobedamaid vaktsineeritavaid ootab väike kingitus.

 „Lasnamäe Pirukafestival on populaarne kogupere üritus ning soovime, et lisaks pirukate ja teiste küpsetiste maitsmisele, saaksid inimesed kohapeal koroonavastast vaktsiini teha. Loodan, et muutlikust ilmast hoolimata kasutavad paljud Lasnamäe elanikud võimalust tulla Pae parki küpsetisi ostma ja paralleelselt vaktsineerivad ennast ära. Vaktsineerimine aitab vältida haiguse rasket põdemist ning pidurdab viiruse levikut. Vaktsineerides kaitseme ennast ja oma lähedasi,“ rõhutas Lasnamäe linnaosa vanem Vladimir Svet.

COVID-19 vastu saab ennast vaktsineerida Qvalitase Arstikeskuse vaktsineerimisbussis. Eelnevalt registreeridapole vaja ning vaktsineerima on oodatud kõik Eesti elanikud alates 12. eluaastast. Pühapäeval Pae pargis toimuvale vaktsineerimisele paneb õla alla Selver ja esimesed 500 vaktsineeritavat saavad kingituseks 5-eurose Selveri kinkekaardi.

Lasnamäe Pirukafestivalil pakub oma küpsetisi ligi 30 eraisikut ja ettevõtet. Pirukate ja teiste küpsetiste kõrvalootavad festivali külastajaid elav muusika ja geomatk. Lisaks toimub lasteetendus ning kohapeal tegutseb animaator. 

Pirukafestival toimub 1. augustil ajavahemikul kell 11-16 Pae pargis. Tegemist on kogu perele mõeldud alkoholivaba üritusega.

Uudise rubriigid: