Lasteaia Ojake rühmad

Sõimerühmad:
Nr. 1 "Mõmmid" (vene õppekeelega).
Video asub siin.
Tel. 673 82 69, e-post: 01mommikud@gmail.com
Õpetaja: Iraida Parpauts (Lasteaia Ojake õpetaja 2012) (e-post: iraida.parpauts@ojake.edu.ee)
Õpetaja assistent: Ljudmilla Pikkur
Õpetaja abi: Anžela Lipina
Nr. 9"Jänkukesed" (vene õppekeelega). Video asub siin.
Tel. 59 824 704, e-post: 09jankud@gmail.com
Õpetaja: Irina Vagina (e-post: irina.vagina@ojake.edu.ee)
Õpetaja assistent: Oksana Bašmakova
Õpetaja abi: Anna Pešta (Lasteaia Ojake Aasta õpetaja abi 2019)

Lasteaiarühmad:
Nr. 2 "Lepatriinu" (eesti õppekeelega)

Tel. 58 079 661, e-post: 02lepatriinud@gmail.com
Õpetaja: Regina Liiver (e-post: regina.liiver@ojake.edu.ee)
Õpetaja assistent: Tiia Jaave
Õpetaja abi: Maria Urmajeva
Nr. 6 "Delfiinid". Rühm osaleb HTM Pilootrojektis "Professionaalne eestikeelne rühmaõpetaja vene õppekeelega rühmas"
Tel. (+372) 81003311, e-post: 06delfiinid@gmail.com
Õpetajad:
Marina Orden (e-post: marina.orden@ojake.edu.ee)
Ruslana Rudich (e-post: ruslana.rudich@ojake.edu.ee)
Galina Poljakova
Õpetaja abi:  Marina Furtina
Nr. 7 "Konnakesed" (osaline keelekümblus)
Tel. 673 82 69, e-post: 07konnakesed@gmail.com
Õpetajad:
Ljudmilla Ivanova (e-post: ljudmilla.ivanova@ojake.edu.ee)
Alina Morozov (Lasteaia Ojake õpetaja 2019) (e-post: alina.morozov@ojake.edu.ee)
Õpetaja abi: Olga Bogovskaja
Nr. 8 "Kelluke" (vene õppekeelega)
Tel. 58 77 74 83, e-post: 08kellukesed@gmail.com
Õpetajad:
Jelena Koltsova (e-post: jelena.koltsova@ojake.edu.ee)
Olga Laur-Hansa
Õpetaja abi: Olga Brjantseva
Nr. 10 "Liblikad". Rühm osaleb HTM Pilootrojektis "Professionaalne eestikeelne rühmaõpetaja vene õppekeelega rühmas"
Tel. 56 18 92 22, e-post: 10liblikad@gmail.com
Õpetaja: Viktoria Beduhhina (Lasteaia Ojake õpetaja 2016, Tallinna 2016.aasta Parim õpetaja) (e-post: viktoria.beduhhina@ojake.edu.ee)
Inna Siispool
Kristi Tarassov (e-post: kristi.tarassov@ojake.edu.ee)
Õpetaja abi: Svetlana Krivihhina
Nr. 11 "Sipelgad". Rühm osaleb HTM Pilootrojektis "Professionaalne eestikeelne rühmaõpetaja vene õppekeelega rühmas"
Tel. 54598371, e-post: 11sipelgad@gmail.com
Õpetajad: 
Ljudmilla Klauson (e-post: ljudmilla.klauson@ojake.edu.ee)
Anna Strelkova (e-post: anna.strelkova@ojake.edu.ee)
Oksana Kartašova (e-post: oksana.kartasova@ojake.edu.ee)
Õpetaja abi: Irina Jermolajeva

Tasandusrühmad (vene õppekeelega)
Nr. 3 "Päikene"
(rakendame Kiusamisest Vabaks metoodikat, mille eesmärgiks on õpetada lastele üksteisega arvestamist ja valmistada neid ette sotsiaalseteks suheteks koolis)
Tel. 54 57 54 86, e-post: 03paikene@gmail.com
Logopeed: Valentina Mihhailova (e-post: valentina.mihhailova@ojake.edu.ee)      
Õpetajad:
Galina Petrenko (e-post: galina.petrenko@ojake.edu.ee)
Darja Tšertova (e-post: darja.tsertova@ojake.edu.ee)
Õpetaja abi: Tatjana Estraih
Nr. 12 "Karikakrad" (rakendame Kiusamisest Vabaks metoodikat, mille eesmärgiks on õpetada lastele üksteisega arvestamist ja valmistada neid ette sotsiaalseteks suheteks koolis)
Tel. 56 57 05 54, e-post: 12karikakrad@gmail.com
Logopeed: Tatjana Roštšina (e-post: tatjana.rostsina@ojake.edu.ee)         
Õpetajad:
Jelena Andrejeva (e-post: jelena.andrejeva@ojake.edu.ee)
Svetlana Tarassova (e-post:svetlana.tarassova@ojake.edu.ee)
Õpetaja abi: Šikulova Jelena

Pervasiivsete arenguhäiretega laste rühmad (vene  õppekeelega):
Eripedagoog:
Alisa Tuljakova (e-post: alissa.tuljakova@ojake.edu.ee)
Nr. 4 "Mesilased"
Tel. 673 82 69, e-post: 04mesilased@gmail.com
Õpetajad:
Svetlana Kolchurina (e-post: svetlana.kolchurina@ojake.edu.ee)
Julia Larionova (e-post: julia.larionova@ojake.edu.ee)
Õpetaja abi: Eliita Ivantšenko
Nr. 5 "Vikerkaar" (vene  õppekeelega)
Tel. 59 01 52 32, e-post: 05vikerkaar@gmail.com
Õpetajad: 
Julia Tarvid (e-post: julia.tarvid@ojake.edu.ee)
Olga Balan (e-post: olga.balan@ojake.edu.ee)
Õpetaja abi: Jelena Lõhmus

                 

             

 

Viimati muudetud: 17.02.2020