12.02.2021

Täname tähelepanelikku Mustamäe elanikku, kes teatas Lepistiku pargist avastatud kahtlasest ainest!

Mustamäe Linnaosa Valitsus on järjepidevalt pöördunud Mustamäe elanike poole üleskutsega olema valvsad ja tähelepanelikud ning operatiivselt teavitama kohalikke MuPo inspektoreid ja linnaosavalitsust kahtlastest leidudest ja korrarikkujatest.

Täna meil on põhjust tänada valvsat Mustamäe elanikku, kes, olles avastanud Lepistiku pargist märkimisväärse koguse kahtlast roosakat ainet (mida sotsiaalmeedia kahtlustab olema rotimürk), teavitas sellest viivitamatult MuPo-t ning oma kiire tegutsemisega võib-olla päästis nii mõnegi lemmiklooma elu.

Linnaosa reageeris olukorrale kiiresti ja reostus on eemaldatud. "Lepistiku pargis on olukord juba mitu nädalat olnud pinev, sest paljud koeraomanikud arvavad, et talvistes oludes ei ole lemmikute järelt koristamine vajalik. Pigem tõmmatakse koera väljaheitele värsket lund peale. Nüüd, kui uut lund peale pole sadanud, hakkab pilt suhteliselt inetuks muutuma ja ilmselt on pargis jalutajad selle vastu omalaadse protestiaktsiooni algatanud," kommenteeris MuPo Mustamäe piirkonna peainspektor Pilvi Mets. "Loomulikult pole see aktsepteeritav käitumine! Kutsume kõiki koeraomanikke oma lemmiku järelt koristama, see maandab ka pingeid ühiskonnas ja ei teki sarnasid protestiaktsioone. Täname tähelepanelikku Mustamäe elanikku, kes sotsiaalmeedia kaudu oma kahtlusega MuPo poole pöördus".

Head mustamäelased, ma tänan teid valvsuse eest! Tänan selle eest, et te ei kõhkle teavitamast kahtlastest leidudest ja korrarikkumistest linnaosavalitsust ja MuPo-t. Nagu öeldakse, parem karta kui kahetseda. Nii mõnigi teie signaal on päästnud meid suurematest tragöödiatest. Meenutagem kasvõi suvist koolihoone süütamise katset, mida lähedal jalutanud lapsed märkasid ning patrulli teavitasid. Täna on taaskord põhjust tuletada meelde Mustamäe Linnaosa Valitsuse üleskutset: kui näete midagi kahtlast, helistage kõhklemata MuPo abinumbrile 14410, politseisse 112 või tööpäevadel linnaosavalitsusse numbritel 645 7555 ning 645 7511.

Ma tänan tänast valvsat kangelast. Olge hoitud!

Austusega
Lauri Laats
Mustamäe linnaosa vanem

Uudise rubriigid: