02.11.2020

Rõõmutriinude öö lasteaias

Neljapäeval, 29.oktoobril korraldas Rõõmutriinude meeskond lastele lõbusa Halloweeni peo ja meeldejääva öö lasteaias.

Rühmaruum sai peoks kaunistatud koos lastega, head lapsevanemad hoolitsesid selle eest, et peolaud saaks maitsvate söökidega kaetud.

Neljapäeva hommik algaski Rõõmutriinudele tavapärasest pisut erinevalt, sest kotist otsiti välja oma hambaharjad ja hambapastad. Ootusärevus oli suur ja kõigil oli hea meel, kui lõpuks õhtu kätte jõudis ja me õue läksime. Õues ootas lapsi tegevused  taskulampidega, - pimedas otsiti helendavaid kastaneid ja lehekaarte. Tuppa jõudes pandi  selga toredad kostüümid ja Halloweeni pidu võiski alata. Lapsed aitasid maitsvaid vahvleid teha, mida siis koos jäätisega sõime. Terve õhtu lendasid rühmas ja saalis ringi  nõiad, kummitused, võlurid ja paljud teised kummalised tegelased. Pidulised tantsisid ja  möllasid õhupallidega.  Pidu oli vägev ja pärast suurt tantsu- tralli oli aeg rühmaruumis rahulike mängudega hoogu maha võtta. Lasteaeda jäid ööseks 16 vaprat Rõõmutriinut. Hambad pestud, poeti  teki all õhtujuttu kuulama ja pärast unepaid algaski öörahu.

Öö möödus Rõõmutriinudel rahulikult ja hommikul ärgati hea tujuga. Peale hommikust hambapesu tegime hommikusöögiks üheskoos maitsvat smuutit ja sooje grillsaiu.

Hommikusöögi lauas arutasid lapsed pikalt, mis möödunud Halloweeni peost ja ööst kõige rohkem meeldis. Rõõm oli kuulda, et nii lastele kui ka lapsevanematele ööbimine lasteaias koos meeleoluka peoga väga meeldis.

Vaata pilte siit

 Rõõmutriinude meeskond Anneli, Marina ja Ivi.

Uudise rubriigid: